Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik és a tankörtársam, velem egy idős, viszont?

Figyelt kérdés

nagyon elfoglalt ember. mindig telefonál, órákon is sokszor ki kell mennie telefonálni, mert üzletember már ilyen fiatalon. és ennek van eredménye, mert egyébként a szülei mondhatni elég szegények. autóval jár, ami az övé. és nem is rossz. jó az öltözéke is, illetve nem is rossz átlagai vannak egyébként.. elég fontos embernek számít és szerintem komoly felelősségteljes melója lehet.


én csak egy átlagos lány vagyok, viszont nagyon tetszik. szerintetek felejtsem el, hogy kezdeményezzek nála mert ő túl népszerű lehet a csajoknál ?


20/L


2013. ápr. 1. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
a legjobb barátjától tudom ezeket a dolgokat egyébként. vele még nem beszéltem..
2013. ápr. 1. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb derítsd ki, hogy tetszel-e neki mielőtt kezdeményeznél nála.
2013. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem vett észre, szerintem hanyagold:)
2013. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
s szerintetek egy átlagos lánynak nincs esélye nála, mert ő túl népszerű lehet a csajok tekintetében ?
2013. ápr. 1. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos lánynak is tisztán ugyan annyi esélye van mint bárki másnak, ha az egyénisége olyan, amire a másik nemű egyed felfigyel. Ami nem:közönségesség, és kihivó cuccot jelent-hanem kisugárzás/egyéniség.
2013. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
joigen de ha népszerű a csajoknál, akkor van miből válogatnia... szerintetek népszerű lehet ?
2013. ápr. 1. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:

De veled szemezett már?

Mosolygott rád?

Érzed,hogy keresi a tekinteted gyakran?

Vagy,hogy ott van ahol te vagy, 'véletlenül'?

Mert így jelnélkül beleugrani, nem hinném,hogy kellene. Nem biztos,hogy azért mert átlagos vagy,de lehet nem is figyelt fel rád,és nem mozgatsz meg benne semmit. Nem azért mert nem vagy annyira hű de szép, nem mindenki az, sőőt, lehet egyszerűen csak, nem tart különlegesnek.

2013. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!