Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom ennyire beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom ennyire betegesen a germán típusú/kinézetű férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Min. 185 cm-es magasság, szőke haj, kék szem, fehér/világos bőr. Kislány korom óta amióta tudom, hogy vonzódom a fiúkhoz, mindig az ilyen típusúak tetszettek, egy kicsivel másabb kinézetű fiú már egyáltalán nem. Ráadásul bármelyik fiú legyen ilyen, meglátom, abba rögtön belezúgok, felizgulok, szexuálisan teljes mértékben vágyom rájuk, egyszerűen akarom őket.

L/19



2013. ápr. 1. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mert ilyen az ízlésed.:)

Volt már barátod? Mármint aki hasonlított ilyen srácra?:) Vagy olyan volt aki nem hasonlított ilyen srácra?

2013. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te is germán típusú vagy?
2013. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
vonzódhatsz, de elég északra kell menned, mert már máshol nem fogsz találni N
2013. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Árja az árjához.


Zig hájl.



Amúgy lehet ebben valami mer' én meg má' mióta élek mindig a barna/fekete hajú illetve szemszímű csajokat bírtam, mert nekem is sötétbarna szemem van meg feketésbarna hajam.

2013. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem, még sosem volt ilyen barátom. Másmilyen sem volt, mert ahogy leírtam, egyszerűen más kinézetűekhez nem vonzódom.
2013. ápr. 1. 18:42
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok germán típusú, maximum a bőröm fehér. Hosszú barna hajam van, barna szemem.
2013. ápr. 1. 18:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Ezesetben: ÁRULÓ!
2013. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jó hír a magamfajtának!
2013. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Uccsó: Örülj is, mert a csajok 70%-a titeket bír a maradék meg a fekete haj-kék szem kombót.


A többiek meg húzzák le magukat. Én kezdem.

2013. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én is ugyanilyen férfiakhoz vonzódok :) :$ 15 éves lány vagyok...
2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!