Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ; hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ; hogy a lányoknak nem a "kedves srác" jön be hanem a "rosszfiú"? :D

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A rosszfiú csak rövid távon jön be a csajoknak,hosszú távra egy normális csaj kedves pasit keres.
2013. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak a kedves srácokat keresem.
2013. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves srácok fánk klubb tag vagyok
2013. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szeretem a rossz fiukat.. de azert egy kapcsolatban komolyodjon meg (egy kicsit) ... :D
2013. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mert ilyen hülye kérdéseket teszel fel! hahaha :D
2013. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha beteg vagyok akkor a párom teát főz nekem,odabújik mellém,ha megkérem akkor segít a takarításban pedig nem is élünk együtt,néha meglep azzal hogy főz nekem,képes engem választani a kocsma vagy egy rockkoncert helyett ha nincs kedvem menni,ezt nem nevezném rosszfiús dolognak

de amúgy nézd meg a többi ilyen kérdést,az összesben leírjuk hogy nem a bunkó pasik meg a rosszfiúk jönnek be nekünk,úgyhogy nem értem hogy miért van egyre több ilyen kérdés

2013. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érzelmi hullámvasút + magabiztosság. Cserébe "elnézik" neki azt is, hogy rosszfiú.
2013. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a minden lány a rosszfiúkra bukik dolog kicsit olyan elkeseredett. Valaki kitalálta, azóta meg mindenki azzal jön, aki nem talál magának csajt az azért, mert túl kedves... hagyjad már..:)
2013. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem nagyon tetszenek a jófiuk is
2013. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenek a rosszfiúk:D ^^
2013. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!