Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mennyire számít nálatok egy srác arca?

Figyelt kérdés

Többször halottam már saját lány ismerőseimtől, hogy mikor elsőnek találkoztak velem és ameddig meg nem szólaltam, szinte féltek tőlem, mert annyira "rossz fiús" szinte félelmetes az arcom még a haverjaim is megjegyezték, hogy totál öntörvényű alaknak tűnök az arcom és a rövid hajam miatt, holott ez a belsőmet semmilyen mértékben nem tükrözi. Nem vagyok se sebhelyes, se egyéb torzulásom nincs :D csak egyszerűen ilyen karaktert valósít meg az arcom. Ez mennyire számít?

21/F


2011. nov. 28. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

küldesz 1 képet magadról?

fiú vok, de nem homár csak kíváncsi.

2011. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon számít az arc, de a rossz fiús arcot pont szeretik manapság a lányok


jobban jársz így, mint ha totál átlagos, jóllakott óvodás fejed lenne, olyan mulya gyerek arc, zsírfej, gyógyegér, szűzfiú, lúzer


legyél vagy rossz fiús, vagy jóképű, de ne legyél átlag senki, ennyi számít

ezt úgy mondják, hogy karakteres arc, legyen valami, ami megfogja őket, ezek szerint a te arcodban van

2011. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, igen, egy kép sokat segítene az ilyen kérdéseknél, mert elképzelni elég nehéz ám ilyen körülírás alapján
2011. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint a jóllakott óvodás :DDD
2011. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem rakok fel magamról képet, mert:

1. annyira nem vagyok elszállva magamtól, hogy ki linkeljem a saját képemet a netre :)

2. nem akarok semmilyen fotóbolt áldozata lenni és viszont látni magamat egy-egy szégyenoldalon :D

Max vegyél fel msn-re [ auudio@hotmail.com ] ahol kicsiben megnézed, utána letöröllek vagy letörölsz és ennyi. (ez egy totál fars profil, ennek a címét szoktam használni az ehhez hasonló oldalak regisztrációjához, szóval semmilyen valós adatot nem tartalmaz, így az sem érdekel, hogy ki vesz fel)

2011. nov. 28. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!