Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Az egész 4,5 évvel ezelőtt kezdődött. A srác 2 évvel idősebb volt nálam, egy sulis farsangi buliban voltunk, már előtte is ismertem látásból, de itt figyeltem fel rá igazán. Nagyon édesen táncolt, a kisugárzása, megjelenése belopta magát a fejembe. Nem hittem volna, hogy többé ki sem fogom tudni űzni, egy pár nap után azon kaptam magam, hogy csak rá gondolok, és ha véletlen megláttam a folyosón furcsa izgalom járt át. Ez egy év három hónapig így ment míg elkezdtünk beszélgetni, először csak interneten, majd élőben is de ott nagyon keveset. Egy koncert volt a városunkban ahol ő és a barátai is ott voltak és mi is. Akkor amikor véletlen a tömegben összefutottunk utána végig együtt maradtunk. Később beültünk egy bárba iszogatni. Korábban én még sosem voltam ilyen helyen, tipikus jókislány voltam. Másnap áthívtam őket magunkhoz és onnantól hát körülbelül legjobb barátok lettünk. Azt még tudni kell, hogy én már szinte fanatikusan szerettem, úgy öltöztem ahogy ő, gyűjtöttem mindent ami vele kapcsolatos, képek..stb. sőt még a blokkokat is..sőt amit nagyon szégyenlek miatta kezdtem el cigizni is..Aztán mindenhová együtt jártunk,bulik, mozi....úgy éreztem talán én is fontos vagyok neki..de nem. Egy bulin ahol eléggé sokat ittunk ő pedig MEGINT egy újabb lányt cserkészett be véletlen elkezdtem sírni és mérges voltam rá és elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, utána pedig hisztiztem, a reakciója annyi volt, hogy sajnálja és nem tud mit csinálni. Ekkor azt hittem mindennek vége, de legnagyobb meglepetésemre minden olyan maradt mint régen.Egy pár hónap múlva mondtam neki h már nem szeretem és h más tetszik..stb. De aztán öszejött egy csajjal. Nagyon fájt több mint egy egész nyarat együtt voltunk, és mérhetetlenül boldog voltam, nagyon nagyon. Aztán útközben elballagott amibe azt hittem belehalok..Aztán pár hónap múlva szakított a barátnőjével és addig nem is beszéltünk egy szót sem. Aznap amikor szakított vele rögtön jelentkezett, mindent elmesélt és találkozni akart. Aztán egy darabig minden olyan volt mint régen. A következő évben eljött a ballagásomra és akkor azt éreztem, hogy most tényleg lesz valami...de persze nem lett semmi.Sőt valahogy teljesen megváltozott minden. Korábban ha akartuk ha nem akárhová mentünk ha véletlenül is de mindig összefutottunk. Aztán nem láttam egy jó ideig. Aztán 1,5 évvel ezelőtt pár hónap után végre újra összefutottunk. Én épp 5 órás utazás után a buszon ültem teljesen fáradtan késő este, amikor leült velem szemben. Teljesen zavarodott lettem , a lepkéim sem bírtak magukkal, aztán köszönt és ennyi. Akkor vettem észre, hogy az a csaj aki mellette ül csajszi az a barátnője. A 40 perces úton egy szót sem szólt hozzám. Nagyon nagyon zavarban voltam, míg ő a barátnőjével enyelgett. Ordítani bírtam volna, alig birtam visszatartani a könnyeimet. Jó megoldásnak tűnt ha elkezdek zenét hallgatni és beletemetkezem egy könyvbe. A leszállásnál el sem köszönt tőlem. Ez más fél éve volt. Azóta minden egyes nap sírtam, mindig szomorú vagyok amikor csak eszembe jut, képtelen vagyok elfelejteni a rengeteg emléket, tényleg nagyon szeretem és mérhetetlenül hiányzik. Amúgy azóta nagyon megváltoztam, mondhatni felnőttem, akkor kis pics@ voltam..Külsőleg is ..10kg-t fogytam, és úgy érzem ha végre ennyi idő után találkoznánk minden más lenne. Az a baj, hogy mindig csak reménykedem és próbálkoztam már más fiúkkal, adtam esélyt, járok bulizni, van is egy pár jelentkező de egyszerűen nem tudok ezekkel mit kezdeni mert nekem csak is Ő kell. Nagyon sajnálom, hogy ilyen hosszú lett de ezt így még senkivel sem beszéltem meg, mert a régi barátaim nem kedvelek a srácot amiért ennyi fájdalmat okozott, a mostaniak pedig nem is ismerik. Kérlek segítsetek, hogy mit kéne tennem. Előre is nagyon nagyon köszönöm a válaszokat.:)

2013. ápr. 1. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Édesen táncol - magyarul buz1san - és már ennyi elég, hogy senki más ne kelljen?


Pfff..., ez a válaszom

2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Ha jól fogtam fel évek teltek el a sztori alatt. Nem semmi. Ilyennel még nem találkoztam, nem tudom mit tehetnél!
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem! Sok dolog elmondható, de hogy melegesen az nem.. ezt arra értettem, hogy minden barátnőjéhez odament táncolni, de mindegyikkel csak 20 másodpercet mert látszott rajta, hogy bénának érezte magát, majd a végén magabiztosan inkább leült..azért köszönöm válaszod;)
2013. ápr. 1. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az ami megfog benne?

A külseje? A jófejsége? A humora?

2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából minden, imádom a személyiségét, hatalmas szíve van, segítőkész, állatimádó, nem lehet mellette nem jókedvűnek lenni mert mindenkit felvidít,szeret főzni.segíteni, és nem utolsó sorban a kinézete, magas nagyobb darab, de nem ilyen kigyúrt hanem inkább macis ami a gyengém, és amúgy iszonyú sármos:(
2013. ápr. 1. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Pf nem gondolod h kicsit zür van a fejedben? Ború ború háború... Amúgy hány éves vagz mert ha 15 akor megérteném
2013. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Macis? Na akkor nincs gond, abból 10 év múlva egy fatass lesz úgyhogy ne bánd.
2013. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!