Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre akarja tenni az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre akarja tenni az életem, hogyan vágjak vissza neki?

Figyelt kérdés

Az exemel 2évig voltunk egyutt.Szakitottunk,mert meg utott engem meg a baratnőm is,nem részleteznem.

Ő viszont mindenkinek azt mondja rólam,hogy meg csaltam és azert szakitottunk meg hazugsagokat talal ki..Miatta rengeteg ember elforditsa a fejet tőlem,sokan fbről töröltek ,a baratai nem koszonek mar nekem,az anyukaja elforditotta ma a fejet tőlem.Meg még ő van ram kiakadva és ő mondogasa mindenkinek,h nem majom,h vissza jojon hozzam..Vissza akarom neki adni mind ezt....Nem tudok aludni a hazugsagai miatt


2013. ápr. 2. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:

De a barátnőd alátudja neked ezt támasztani,nem?

Különben meg aki nem hitt neked,azzal ne törődj,mert csak facebook "barát".

2013. ápr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*alá tudja
2013. ápr. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a legjobb módszer, ha egyszerűen lesz@rod, teljesen ignorálod. Aki pedig hisz neki, és elfordul tőled, azzal pedig nem érdemes foglalkozni. Ilyen helyzetben kristályosodik ki igazán, hogy kik érdemlik meg, hogy törődj velük. :)
2013. ápr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod az igazadat mit foglalkozol egy ilyennel? nyugi, neked is eljön az időd..
2013. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sni ***** válasza:
engem nem érdekelnének sem az ő barátai, sem a családja, sem ezek véleménye! Barátaim vannak, családom szintén, facebookom hála istennek nincs! Töröld őket te, és foglalkozz a saját barátaiddal, meglepő lesz neki, hogy van életed utána is!
2013. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!