Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Femínim nők ti mit kedveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Femínim nők ti mit kedveltek azokban a férfiakban aki nem férfiasak tehát nincsen kigyúrva?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hú. csak az a férfi férfias, aki ki van gyúrva? :D ez számomra új. azt hiszem, át kell értékelnem az életemet, mert én eddig csak olyan pasikért voltam oda, akik nincsenek kigyúrva. sőt, kifejezetten taszít, ha valaki nagyon ki van, de ettől függetlenül nem mondanám, hogy férfiatlan pasikkal volt dolgom.
2013. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi, aki nem kigyúrva, már nem férfias?!

Jesszus...

2013. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Pl. azt, hogy tudnak értelmesen írni, fogalmazni, legalább az anyanyelvükön. -.-


FEMININ nők, ti mit kedveltek azokban a férfiakban, AKIK nem férfiasak, tehát NINCSENEK kigyúrva?


Amúgy meg a férfiasság nem egyenlő a kigyúrtsággal! Nagyon nem!

2013. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ójaj... Akkor gondolom a "feminim nők" alatt a fehérneműmodelleket érted...
2013. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogy tudnak helyesen írni.
2013. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Barátunk arra kiváncsi, hogy mit szeretnek a nők azokon a férfiakon akik 50 kilósak, magyarán 0 izmuk van és egy fantás üveget képtelenek kinyitni.
2013. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez neked újdonság, de valakinek a férfiassága nem az izmai tömegében nyilvánul meg ;)
2013. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én azt vettem észre ,hogy a jobb nők mind arra mennek simán elküldik a férfiakat pedig volt aki nem paraszt modján ment oda és előnybe részesítette azokat aki magasabbak és edzettebek...amúgy a femínim nőknek az ilyen ártatlanabb férfiak jönnek be nem a nagyszájú kondi huszárok...
2013. ápr. 2. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
feminin, nem "femínim", te fajankó...
2013. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Definiáld már légy oly szíves a feminin nőt a saját szavaiddal.
2013. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!