Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet összehoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet összehoztam egy sráccal. De megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmet összehoztam a sráccal aki tetszett neki.És jól megvoltak kísérgették egymást csókolóztak meg minden de egyszer láttam a srácot egy másik csajjal.Azon dolgoztam hogy minél hamarabb szétválasszam a barátnőmtől.Elmondtam a barátnőmnek és nem hitte el ezért kicsit össze ugrasztottam őket.A srác szakított vele de össze jöttek újra és én nem tudom mit csináljak mert a srácot még mindig látom a másik csajjal smárolni.Mit csináljak?Segítsetek!!!NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZI!!
2013. ápr. 2. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hagyd rájuk,ha nem hisz neked a barátnőd nem tudsz csinálni semmit,aztán majd rájön
2013. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fényképezd le és mutasd meg a barátnődnek vagy vidd oda a barátnődet és elhiszi
2013. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
None of your business.
2013. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem kéne beleavatkozni más életébe!
2013. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell mások magánéletébe beleavatkozni ilyen szinten. Még akkor sem, ha a barátnőd.


Most már nem tudsz mit tenni. Te elmondtad, hogy a srác más csajjal is kavargat, ha nem érdekli, hát így járt. Nem nagyon tudsz mit csinálni. Max. tényleg lefényképezed, mikor a másik csajjal smárol a pasi és megmutatod a barátnődnek. Mondjuk ezek után szerintem ne várj a csajtól se semmit, én a helyébe tuti, hogy elfelejtenélek.

2013. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Rosszabb vagy, mint egy öregasszony.
2013. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

miért szólsz bele, csak Te húzod a rövidebbet

rájuk kell hagyni

2013. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Csaba0007 válasza:

Először is ne ugrassz össze másokat, nem vagy mastermind és ilyen mesterséges, bunkó húzásokkal nem fogsz semmit sem elérni hacsak nem azt, hogy ne bízzanak meg benned.

Szerintem találkozz velük és vedd rá a srácot (még előtte), hogy beszéljen róla a lánynak. Nem vagyok egy nagy first world problem megoldó, de ez eléggé konstruktív lépésnek tűnik.

Még jobb, kérdezd meg a fiút legelőször, hogy miért csinálja.

2013. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem a sráccal és rám mozdult :/ el mondtam a barátnőmnek és megint nem hitte el és most a telómon a hangfelvétel be volt kapcsolva és ennek se hitt de igazatok van nem foglalkozok velük ha a LEGJOBB barátnőm el akarja b...szni az életét hát hajrá. Köszi a válszokat
2013. ápr. 2. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2013. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!