Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt alvás 4 hónap után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás 4 hónap után?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, már régóta tart a szerelem (2 éve), de most sikerült csak igazán jól működő kapcsolatot összehozni. Szüleim hajthatatlanok az együttalvással kapcsolatban, nagyon ellenállnak (anyukám, mert vele beszéltem meg). Azt sem szeretik, ha barátom itt van, pedig tudják, hogy mennyire szeretem és hogy vele vesztettem el a szüzességem. Minden barátnőm bármikor átmehet a barátjához és ott is aludhatnak, mi találkozhatunk 1-2 órát délután. Segítsetek!!!

L/17



2013. ápr. 2. 20:28
 1/4 anonim válasza:

De miért ellenzik ennyire?

Sztem egy hétvégi néhai ott alvásban nem lenne semmi. Anyud tudja, hogy már lekeküdtetek, mert lehet pont ettől tart... vagy nem tudom

A sráchoz nem tudtok menni?

2013. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha már lefeküdtetek, és tudják is, mi akadálya?
2013. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le szüleiddel (legyen ott barátod is) és beszéljétek meg az egészet. Velem ugyanez volt. Győzzétek meg őket, hogy tud rád vigyázni és szeretitek egymást nem fog teherbe ejteni stb. :D már együtt vagytok 2 éve és mindjárt nagykorú vagy. De mindenekelőtt szedd ki belőlük, hogy miért ellenzik ennyire a dolgot.
2013. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ez félreérthető volt, de most 4 hónapja vagyunk együtt (előtte már együtt voltunk 10 hónapig). Már beszéltem anyukámmal többször, aki sírva is fakadt egyszer amikor mondtam, hogy ezzel csak azt éri el, hogy hazudni fogok..
2013. ápr. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!