Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozgáskorlátozott fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgáskorlátozott fiúk, lányok. Hogyan oldjátok meg a randit, a találkát és az egész párkapcsolat témát?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok a végére :) Köszi :)

2013. ápr. 2. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
tolókocsis emberekre gondolsz?
2013. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem is tolókocsis, de olyanokra akik nehezebben mozognak... én is ebben a helyzetben vagyok, kicsit nehezebben mozgok... érdekelne más, hogy oldja meg, puszta kíváncsiság.
2013. ápr. 2. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. hát én nem vagyok ilyen helyzetben..

vagyis, az egyik lábammal van probléma, vékonyabb.

mozgásomban nem feltűnő. max ritkán.

emberek között ugyanúgy mozgok. viszont nem szeretek róla beszélni.

most itt is csak azért teszem, mert nem ismer itt senki.

max akkor osztom meg a másikkal,ha már komoly a dolog,de még akkor se szívesen,mert nem szeretem ezt magamban.


neked,hogy nehezebben mozogsz,gondolom jobban észre vehető,így könnyebb is lehet tudatni a másikkal.

persze ez sem jó dolog... csak úgy értem,hogy nem azt hiszik hogy minden oké,majd aztán egyszer kiderül,hogy mi a helyzet,és hogyan fogják fogadni. :S

2013. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nálam látható, egyből ahogy elkezdek menni. engem sosem zavart, nem érdekel igazán... ettől én még ellátom a dolgom... ahogy írtam is a kérdésem csak kíváncsiság...
2013. ápr. 2. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint más :) Csak nem járunk hétvégente kocogni.

27L

2013. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!