Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek lépéseket felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek lépéseket felé? Hogyan mutassam neki hogy tetszik? Hogyan keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúkat kérdezem! De ha volt már lányoknak is ilyen akkor várom az ötleteket! Egy srác nagyon tetszik, egy bevásárló központban dolgozik, heti 2-3 alkalommal látjuk egymást, de csak elmegyek mellette, max. rápillantok. De szeretném elérni hogy hozzám szóljon. Én tartok attól hogy van barátnője én ezért nem akarom őt megszólítani, de rávezetni hogy tetszik nekem annál inkább! :) És azt hiszem hogy ő sem közömbös irántam!

Mit kellene tennem?


2013. ápr. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoktatok szemezni? Esetleg lehetne megszervezni is. Mondjuk az nem az igazi :D. A tudtára könnyű adnod, hogy tetszik neked, főleg hogy lány vagy. Keresd a tekintetét, mikor összenéztek mosolyogj. Ezt többször, hidd el érteni fogja.
2013. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik nap kérdezd meg, h meddig dolgozik, mert szeretnéd megvárni. Legfeljebb azt mondja, h köszi, de nem. Ez lehet a legrosszabb, de akkor végre kiderül, h mit érez irántad.
2013. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!