Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek barátaim? (Nem szerelmi kérdés, de nem tudom hova írni)

Figyelt kérdés

Jóban vagyok emberekkel évfolyamtársakkal. De valahogy egyiket sem érzem úgy olyan barátnak, akivel megoszthatom a magánéleti ügyeimet.


Viszonylag rendezett az életem és a szüleimmel is rendben vagyok. Csak mostanában a suli miatt túl nagy teher van rajta. És jó lenne néha valakivel megbeszélni a problémáimat. Régebb sem volt sok barátom. Egyszer éreztem úgy valakivel, hogy nagyon jóban voltunk és elég sok személyes dolgot megosztottunk egymással. De utána külön váltak az útjaink és már csak nagyon ritkán beszélünk.


Az még a bajom, hogy folyton kétségek merülnek fel bennem, mind szakmailag, mind az élet más területein. És ilyenkor jól jönne egy külső szemlélő véleménye. Csak az évfolyamtársaimmal valahogy nem osztok meg ilyen dolgokat. Mert részben félek, hogy hülyének néznének, másrészről meg attól is tartok, hogy nem kíváncsiak erre. Sokszor azt látom, hogy van aki csak úgy elvan a gép előtt és ilyenkor nem akarom ráerőltetni magam.


Igazából elég magányosnak érzem magam. Meg mintha úgy elveszett is lennék. És ez úgy mostanra tört a felszínre bennem. Már régen volt az, hogy olyan jóban voltam egy barátommal, hogy kb lelki társamnak tarthattam és ez hiányzik.


Bulizni egyáltalán nem járok. Olyan baráti társaság sincs már jó ideje körülöttem. Igazán nem is voltam részese még ennek. Általában nyitott vagyok és lelkes meg szeretek új dolgokat kipróbálni, csak egyedül nem olyan jó.


2013. ápr. 3. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A problémáidat úgyis saját magadnak kell megoldani úgyhogy legalább előbb hozzászoksz ehhez...


Látod mi van akkor ha nem szoknak hozzá, azért pörög ennyire ez az oldal.

2013. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen barát-kereső oldalak,mint a malha.hu
2013. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez valami fura betegség lehet. Talán én fertőztelek meg bocs.

Nálam is ezek a tünetek, csak én lúzernek is érzem magam miatta.

2013. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Loooool :D
2013. ápr. 3. 00:48
 5/11 Christian Death ***** válasza:

Mi vagy lány vagy fiu?

Bulizni menjel ne sajnald ra az idot..

2013. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

És nem ebbe a kategóriába illik a kérdésem, mivel se nem szerelmi, se nem szex téma :) Csak nem tudtam jobb helyet. Nincs olyan, hogy "emberi kapcsolatok"

2013. ápr. 3. 00:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, normális a kérdés, nem szedik le.

Most tömören összefoglalom, szívesen beszélgetnék veled majd, rád írok ha lesz idő. Lehet, hogy tudok segíteni, eléggé megjártam én is ezt a jól ismert szar világ útját.

Szóval sok mindent tudok erről mondani, de előbb ki kell derítenünk a problémák gyökerét. Volt már a gyakorin hasonló emberke, akin próbáltam segíteni, az pl azért fulladt ki, mert 2-3 levélváltás után egyértelművé vált hogy az illető lelkibeteg és ebből nem hogy előre, csak hátra lehet jutni, szóval ahhoz már inkább pszichiáter kellett volna. Remélem azért te nem itt tartasz. Majd írd meg nekem a korod és helyzeted (pl. kikkel találkozol naponta). Illetve ha akarod, de gondolom ezért írtad ki a kérdést :). Egyébként könnyen lehet ám, hogy nem veled van a baj, csak rossz közeget fogtál ki, akik hamar beklikkesedtek annyira, hogy nem olvadtál be közéjük.

2013. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de nekem jó így. Nincs szükségem más véleményére, tutujgatására. Ha lenne is baráti kapcsolatom, ott én lennék az úgymond erősebb fél, aki tanácsot ad, segít, stb.
2013. ápr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a helyzetedet, én is gyakran érzem így magamat. Egyedül, más ember kitartó szeretete és támogatása nélkül élni lehet, de nem érdemes.

Gyakran figyelem a környezetemet, s konstatálom, milyen boldog mindenki a "barátaival", csakhogy jól tudom, ezek a barátságok többnyire erőltetett kapcsolatok, melyek azért jöttek létre hogy az adott személyek ne legyenek egyedül fizikailag, bár lelkileg gyakran úgy vannak. Mondjuk a legtöbb embert nem foglalkoztatják olyan kérdések, mint téged vagy épp engem; egyszerűen nem töprengenek azon, hogy van-e igaz barátja vagy nincs. Néha azt kívánom, bárcsak én is élhetnék ilyen boldog vakságban, de sajnos ezt nem én döntöm el. Évek óta gyötrődöm szépen csendben amiatt, hogy valójában nincsen senkim annak ellenére, hogy rengeteg ember vesz körül.. Sokan találnak segítőkésznek értelmesnek és többnyire pozitívan különlegesnek, így azt mondom, sokan kedvelnek, ámde senkihez nem tartozom; nincs meg az az EGY. S ez lassan, de biztosan elsorvaszt.


Ha van kedved, írj nekem, hátha tudunk néha egy jót beszélgetni! :) mert benned látom azt, ami nagyon kevés korunkbeliben van meg-


20 f

2013. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ide való:

egyéb -> önismereti


Nekem sincsenek barátaim :/


20f

2013. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!