Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja, mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel azt hittem, van valami köztünk, de valószínűleg félreértettem a jeleit, mert mikor a szünetben találkozni akartam vele, lerázott. Ok, elfogadtam. De most megint keresi a társaságomat, rámír stb. Miért kell erőltetnie a "barátságot"?

2013. ápr. 3. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mert többet akar mint barátság csak nem a te forgatókönyved szerint... ha érted... :)
2013. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tipikus viselkedés, macska-egér játék, élvezi, hogy hatással van rád.
2013. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én meg nem szeretném, ha "haverok" lennénk, ha nem akar mást, akkor inkább ne lógjunk együtt, mert az fájna nekem.
2013. ápr. 3. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 08:53

pontosan ezt akarja elérni. Hogy "ki legyél éhezve" és igy lelkielg te ugy tekints majd a kapcsoaltotokra, hogy ez tőle egy kegy, és igy lelkileg zsarolva téged, bármilyen hülyeségre rávegyen.

Egy birtoklás vágy kiélése pontosan itt kezdődik el.

2013. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonlít az én szitumra. Volt egy lány akivel egy párszor taliztunk, aztán utána lerázott engem, persze nem küldött el a fenébe, nem utasított el. Azóta viszont rendszeresen ír nekem, érdeklődik, hogy hogy vagyok, ilyenek. Sőt némely esetben kb azonnal lecsap rám, ahogy felmegyek a face-re. Érdekes helyzet...
2013. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: egyenesen kérdezz rá, hogy mik a szándékai, mit akar veled kapcsolatban. Egy csomó időt, energiát, idegességet megspórolsz magadnak, és ha kell pillanatok alatt rövidre tudod zárni az egész történetedet.
2013. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó megoldás..,LENNE, ha őszinték lennénk egymáshoz, de nem hiszem, hogy erre őszinte választ kanék. A találkozó elutasításánál is kamuzott, hogy nincs kedve, meg család, meg majd máskor.
2013. ápr. 3. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!