Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ugyanazon iskolába járok, az elmúlt félévben figyeltem fel rá. Voltaképpen semmi komoly nem történt, csak feltűnt, hogy gyakran a közelemben van, ejt felém egy mosolyt, de ami leginkább szembetűnő volt, hogy állandóan érdeklődő pillantásokat vetett rám, amolyan "gyere már ide és szólíts le" típusút. Nos, tekintve, hogy egy elég feltűnő szépségről van szó, úgy gondoltam, összeismerkedem vele. Mielőtt ez megtörténhetett volna, összejött egy sráccal, így, nem szerettem volna belerondítani, nem zavart egyáltalán, éltem tovább az életem, de az utóbbi időben feltűnt, hogy újfent folytatja tevékenységét. Suliban, buszon, mindenhol. Nem tudom emiatt, hogy mitévő legyek, a lányban van egyfajta pikantéria, nagyon szép, dekoratív, intelligens és beletartozik abba a kvázi pár százalékba, akiknek nincs szükségük kipakolt felpolcolt mellekre és 3 kg sminkre, hogy meghódítsanak egy srácot, egyszerűen alapból van egy vonzereje, viszont nem tisztem szétrombolni egy kapcsolatot, azonban már kissé feszélyezve érzem magam, mivel ezt a barátja társaságában is csinálja. Mit gondoltok?
2013. márc. 27. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán csak élvezi, hogy a középpontban van, és felfigyelnek rá, szeret kokett módon viselkedni. Mondjuk ha a barátja társaságában is ilyeneket csinál, akkor az az én szememben nem vet rá túl jó fényt. Egyébként meg csak azt a kapcsolatot lehet szétrombolni, ami eleve ingatag, emiatt felesleges görcsölnöd.
2013. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!