Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is szexuális zaklatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is szexuális zaklatás? Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
Vasárnap este bulizni indultunk a barátnőimmel, de kicsit sem úgy sikerült mint gondoltam. Kiderült, hogy a buli +16-os szal a többség hazahúzott, nekem viszont (egyéb okokból) semmi kedvem nem volt hazamenni anyámhoz. Nagyon hideg volt (éjfél körül) úgyhogy én meg még két barátnőm beültünk egy sörözőbe inni. Nem rúgtam be csak pár pohár vörösboros kólát ittam, de nem ez a lényeg. Volt ott egy férfi (50-60 év körüli) aki kikezdett a barátnőmmel, ő persze hagyta magát. De később velem kezdett ki, elkezdte masszírozni a nyakam és elég egyértelmű utalásokat tett pl: hogy most biztos megkívántam, meg ilyenek, én persze udvariasan elküldtem. De azóta sem megy ki a fejemből, nagyon rossz vissza gondolni rá, ez is szexuális zaklatásnak minősül? Mellesleg elég labilis vagyok, más dolgok miatt is, és ez csak tesz rá.
2013. ápr. 3. 15:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 és fél éves vagyok, és normális válaszokat szeretnék!
2013. ápr. 3. 15:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, végül is hagytad, ilyenkor el kell küldeni, ha nem ért belőle akkor meg jól tökön rúgni.
2013. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb egy sráccal lekerül a bugyi gondolj csak a bácsira :) garantáltan kellemes élményekkel fog megajándékozni.
2013. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem, de sztem terhes vagy
2013. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel és ne felejtsd el megemlíteni, hogy egy kocsmában ittál alkoholt 15 és fél évesen. A kocsma nevét külön emeld ki.
2013. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
most nem értem. csak masszírozásról volt szó nem? elküldted és elmentek nem?
2013. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem szerintem még neki se volt gusztusa rád xd
2013. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem minek hagytad egyáltalán hogy akkor masszírozzon? Vagy ez csak úgy volt, hogy mögéd állt, megsimogatta a nyakad, és "mmmm most megkívántál mm nincs igazam eehaa?"


Mert ha meg konkrétan ott masszírozgatott mit tudomén hány percig akkor eleve elkellet volna küldened, nem meglepődni óóó miből gondolta hogy lefekszem vele, mikor én csak itt hagytam hogy masszírozgasson, simizzen, háááh nem is értem..

2013. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most bocs, de mit varsz? Odamegy, probalkozik, ti meg engeditek es kacerkodtok. Persze tudom nem te, hanem a baratnöd, de az elet komoly, sok ember nem veszi az ilyen vicceket es flörtöket hanem halalosan komolyan gondolja. Gondolom a hapsi feltetelezte, hogy 18+ak vagytok, mert alkoholt fogyasztottatok ejfelkor egy kocsmaban.

Gondolj bele szegeny pasival baratnöd jatszadozik, tökre elborul az agya, farka felall es azt hiszi megütötte a fönyeremenyt. Es meg ö a rossz ember.


Ha meg nem szeretned, hogy hozzad nyuljon akkor szepen megmondod, hogy "huzz a francba", es ne felj egy masodperc es ott sem lesz, nem hogy engeded, hogy fogdosson.

2013. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Előbb vagy utóbb ez a rossz élményed is halványul majd.

Rosszkor voltál rossz helyen. (15 évesen éjfél körül egy kocsmában?!)

Ezt hívják tapasztalatnak. Azok meg nem csak jók lehetnek...

Legközelebb, remélhetőleg nem lesz ilyen, mert már hamarabb leveszed, ha valaki ki akar kezdeni Veled, és akkor időben lépni fogsz...


(Számomra az derül ki a leírásodból, hogy Anyukáddal nem vagy jóban (mostanság?). Sajnálom, mert nagy szükséged lenne egy megértő, támogató szülőre, aki a kamaszkor nehézségeit segít átvészelni vagy tompítani. Gondolom, neki sem egyszerű, mert a szülő is ember. Természetesen nem tartozik rám. Ha akarsz írni még, akkor priviben nyugodtan.)

2013. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!