Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy barátja van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy barátja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szerelmes vagyok egy lányba. Eddig azt hittem hogy ő is belém, (szemezés, gesztusok, beszélgetés stb.) de csalódnom kellett mert megláttam hogy van barátja. Nem régóta jöhettek össze. Mit tegyek? Hagyjam őket és egyszerűen próbáljam elfelejteni? Vagy várjam meg amíg szakítanak?... Egy teljes világ dőlt most bennem össze :( 17/F
2013. ápr. 3. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelem kicsit más tészta. De ha van barátja hanyagold.
2013. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kell oldanunk hogy eltegyük láb alól de ügyesen kell.
2013. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóra sem érdemes ez a nő.Érted? Szóra sem érdemes.
2013. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ez már 2-is előfordult! Felejtsd el! Nehéz, de nem lehetetlen! 20/f
2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazatok van.. nehéz lesz de megpróbálom! :/
2013. ápr. 3. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi ába.Az idő majd segít.Én a te helyedben legszívesebben azt tenném,hogy képenrúgnám azt a csávót aki lenyúlta a szerelmemet.(nyilván nem komoly).Nézz a csajra csúnyán,haragudj rá,vagy nézz át rajta,s ne gazsulálj neki.Esetleg finoman utalj a történésekre(kapcsolata,hogy szereted stb.),s olvass be neki.A bosszú néha jó orvosság,bár csak rövid ideig.Szerintem az a legjobb,hogy megvárod amíg szakítanak.Nekem bejött:szakítottak,majd összejöttünk fél év múlva ;)Tudom hogy fáj de ez van.Ha nem jön be,keress másik csajt.
2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!