Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt mas is akinek egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt mas is akinek egyetlen igaz baratja sincs? Nem haverra gondolok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
itt vagyok :((
2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs, nem bízok meg senkiben, csak saját magamban, NE BÍZZ MEG SENKIBEN 100% ebben a világban.
2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 9éve van egy nagyon jó barátom:) Nem is tudnám elképzelni az életemet nélküle:( biztos rossz lehet:( de menj el ismerkedni, legyél nyitott:)
2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van.
2013. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek barátaim:(
2013. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18 évig volt majd egyik napról a másikra megharagudott és ennek már 3 éve...azóta sem beszélünk és mai napig nem tudom miért...azóta csak haverok vannak:S
2013. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nagyon sok igaz barátom volt és van, nem mindegyikük szúrt hátba, de túl sokan ahhoz közülük, hogy a többiben maradéktalanul megbízzak


az egyetlen élőlény akiben 100%-ig megbízok az a kutyám


a vérrokonság erős kötelék, de az sem 100%


szerintem igaz az is, hogy:

-igaz barát a bajban ismerszik meg

-segítséget attól kapsz akitől a legkevésbé várod

2013. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igaz barát az nincs. Irigy az van bőven, ezért nem bízok meg bennük. Ha segítségre lenne szükségem nem segítenének. Nem is tekintem őket igazán barátnak.
2013. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Here i am. Barátkozz a tudattal, hogy lehet, hogy soha nem is lesz. Magadra számíthatsz, és akármilyen furcsa is, csak Istenre. Ezért is kezdtem el olvasni a Bibliát, mert annyi rohadt lelkű ember van, hogy az már fáj.


Meg kell tanulnod kezelni, észre sem venni a csalódásokat okozó eseményeket, és csak a fontos dolgokra koncentrálni. Én elvileg egy "jóképű" srác vagyok 190 cm magas, de én még olyan lányt nem találtam, akibe úgy beleszerettem volna, hogy utána ne küldött volna el a fenébe.


Senki nem az, akinek látszik. Valahogy meg kell tanulnod pozitívan tekinteni másokra, csak a legjobbat várni, de ez magadtól nem fog menni.


Sok sikert!

2013. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem általános iskola óta volt egy nagyon jó barátnőm, mindig együtt lógtunk, minden nap találkoztunk, szinte mindig náluk voltam, csavarogtunk, meg tudtunk beszélni mindent. Aztán lett egy pasija, és azóta megromlott a kapcsolatunk...
2013. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!