Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek a 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával, vagy néha átmehessenek egymáshoz (délután)?

Figyelt kérdés

Nem engedik szüleim, hogy együtt aludjunk, azt sem hogy átmenjünk egymáshoz. Szerintem elég érettek vagyunk, élünk nemi életet, fontosak vagyunk a másiknak, borzasztóan szeretjük egymást (4 hónapja vagyunk együtt, de már egyszer voltunk 10 hónapig). Ennek ellenére semmit sem engednek szüleim, pedig mindketten jó tanulók vagyunk, normálisan viselkedünk, ismerik a szüleit és a srácot is bírják. Segítsetek (szülők, írjatok!!!)

L/17



2013. ápr. 3. 17:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
10: Miért gond az hogy 17 évesen már nem szűz?
2013. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy hol/hogy éltek nemi életet ha nem mehettek át egymáshoz?
2013. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szerintem ez emberfüggő... Valaki 20 évesen is éretlen a szexre, én 16 évesen teljesen biztos voltam benne, hogy érett vagyok. Imádom, és annyira élvezem, hogy már nem tudnék enélkül meglenni.

És azért szakítottunk, mert voltak problémáink... de mivel évfolyamtársak vagyunk, folyton együtt voltunk utána is, és mivel tényleg szerelmesek vagyunk egymásba, mindketten engedtünk, és most tökéletes a kapcsolatunk.

2013. ápr. 3. 17:49
 14/29 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy barátomhoz át szoktam menni. Tudom, gusztustalan, hogy nem mondom el szüleimnek... de ha így állnak hozzám, hogy folyton ellenőrizgetnek, és 16 éven át folyton azt tettem, amit mondtak, akkor így jártak... ha kicsit megértenének, talán nem így lenne.
2013. ápr. 3. 17:50
 15/29 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk a délután pár órát igen, engedném, de az itt és ott alvást nem . Nekem sem engedték amíg le nem érettségiztem, utána elkerültem egyetemre albérletbe, és így könnyebben viselték a szülők ha a barátom ott aludt. Mondjuk mi két év együtt járás után összeköltöztünk anno, dolgoztunk egyetem mellett mind a ketten.

Egyébként ez nem csak nevelés kérdése, ketten vagyunk testvére, lányok , 3 év korkülönbséggel, én soha nem voltam kicsapongó, nem volt halom pasim, a nővérem meg már 26 évesen gyereket szült titkolt terhességből és az apát sem tudja megnevezni, pedig mindkettőnket ugyanolyan szigorral neveltek, hogy az már nevetséges volt .

2013. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10%
Én igen, de alapfeltétel lenne, hogy legyen nála a telefonja feltöltve és még előtte is mindent alaposan átbeszélnék a szexszel, védekezéssel kapcsolatban. Ha tényleg vágyik a f*szikára, akkor nem tilthatom meg neki, azonban jobb letisztázni a dolgokat, még akkor is, ha feltételezem, hogy tudja már ezeket azért.
2013. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha egy 17 éves szexuálisan aktív???
2013. ápr. 3. 18:33
 18/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem baj. Nagy vagy már.
2013. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

fiam van, még nem ebben a korban, de mondtam neki, hogy ha úgy alakul nyugodtan szóljon, hogy később menjünk haza...

de ha szólni fog, akkor megkérdezem mit tud már a szexről, és a védekezésről. utána ha minden rendben, tudja mit tesznek, és hogy kerülhetik el a "kellemetlenségeket",akkor semmi akadálya nem lesz részünkről.

2013. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Veréza ***** válasza:
91%
Miért baj?! Mert felelőtlenek vagytok? Na pont ezért baj. Persze van pár kivétel, de 99% ban nincsenek tisztában a szex másik oldalával. Persze azt tudják, hogy teherbe eshetnek meg valamit elkaphatnak, de semmi többet. Ezért baj. Ami valamelyest a szülő hibája is, mert nem képes felvilágosítani a gyerekét.
2013. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!