Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek a 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával, vagy néha átmehessenek egymáshoz (délután)?

Figyelt kérdés

Nem engedik szüleim, hogy együtt aludjunk, azt sem hogy átmenjünk egymáshoz. Szerintem elég érettek vagyunk, élünk nemi életet, fontosak vagyunk a másiknak, borzasztóan szeretjük egymást (4 hónapja vagyunk együtt, de már egyszer voltunk 10 hónapig). Ennek ellenére semmit sem engednek szüleim, pedig mindketten jó tanulók vagyunk, normálisan viselkedünk, ismerik a szüleit és a srácot is bírják. Segítsetek (szülők, írjatok!!!)

L/17



2013. ápr. 3. 17:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Szüleim soha nem beszéltek velem a szexről, de ehhez képest tudom, hogy miért fontos az óvszer használata, és minden alkalommal védekezünk. Járok évente 2x nőgyógyászhoz (így nyugodt vagyok, hogy nincs bajom egészségügyileg). Csak olyat csinálunk, ami mindkettőnknek jó, figyelünk a másikra (úgy kezel engem, mint egy porcelánbabát :) ). Szóval ilyen szempontból odafigyelünk. És senki ne mondja, hogy ennél többet tud egy felnőtt tenni...
2013. ápr. 4. 17:19
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
ez esetben részemről OKé lenne
2013. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ti tudjátok, mert nem azt kérdezted, hogy lehetsz-e terhes, de nem biztos, hogy a szüleid is. Ha én szülő lennék, akkor mindenképp beszélnék erről, amikor a gyerekemnek először van barátja vagy barátnője, csak azért, hogy én is nyugodt legyek.
2013. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem.


A, mert 4 hónap a lóf*ng


B, mert 1x már szakítottatok, és mint tudjuk a töltött káposzta is rosszabb lesz felmelegítve.


C, Mert még nem vagy nagykorú és (bár nem derült ki és nem utaltál rá) több mint való nincs se munkád, se szakmád amivel el tudnád tartani magadat avagy a gyerekedet.

2013. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kinek kell itt gyerek? Most én vagy te nem hallottál még a védekezésről? Nincs önálló keresetem, mert ennyi idősen tanulni kell.
2013. ápr. 5. 20:33
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
szerintem szánalmas az a szülő, aki nem képes elfogadni a világ változását és egyszerűen rugalmatlan.
2013. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nem sokára 18 ugyhogy nem tilthatja meg ezt, és nem egy kis 14 éves vagy akit félteni kell, szinte már felnőtt vagy, miért nem tudják ezt belátni. (valahogy ezt mond nekik csak ne E/2 hanem E/1 személybe xd) remélem majd valahogy megtudod őket győzni:/
2013. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
én megengedném
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
idióták a szüleid ennyi :D
2014. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!