Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oroszlán-rák kapcsolatban élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszlán-rák kapcsolatban élt már valaki? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Oroszlán lány,szűz aszcendes,párom rák,mérlekaszcendenssel
2009. szept. 20. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt túl felületesen közelíted meg.
2009. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
ha neked szűz az aszcendensed az jó, mert jobban kijön a rákkal.
2009. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ja az egyik ismerősömnél volt ilyen:

férfi rák és oroszlán nő.

A nő elnyomta és kihasználta a rák férfit.

De más sokmindentől is függ ez.

2009. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
jah en rak lany vok pasim oroszlan,am egyebkent nem lehet csak igy nezni,pl mi se illenenk ossze horoszkop de megis remek kapcsolatunk van.. csak a horoszkop szemszogebol nezni tul feluletes es butasag is..lehet benne valami de az elet szemebol kell nezni...:D:D
2009. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is rák vagyok (lány)a párom oroszlán aszcendest azt nem tudom. De ezek egyén függők.

Mi néha nagyon jól megvagyunk egymással,de most épp vita van köztünk,pedig szeretjük egymást,de mind a ketten makacsok vagyunk.

2009. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én rák vagyok (nő), a volt párom oroszlán. Rettenetes, idegőrlő, nekem ráment a testi-lelki egészségem. Az oroszlán uralkodni akar és agresszív természetű, a rák pedig visszahúzódó és magában őrlődik a problémákon, így mikor időnként betelt a pohár nagyon csúnya viták jöttek elő újra és újra. Persze ez nyilván nem kizárólag a csillagjegynek köszönhető, hanem mindkettőnk gyerekkora is zűrös volt, úgyhogy ez a két dolog együtt egy működésképtelen kapcsolatot eredményezett. Soha nem fogom kiheverni.
2009. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem meg ezt a horoszkóp mizériát és nem is fogom.Lehet hogy van benne valami,de én egyáltalán nem hiszek benne.Szerintem ne ez alapján válassz párt:S Hülyeség.Nagyon tetszik valaki,vele akarsz lenni,de ő pont "rák" most akkor mivan..nem befolyásol semmit.Bár gondolom hamár feltetted ezt a kérdést,akkor te nagyon is hiszel az egészben,szóval bocs az offért:)
2009. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rák(víz) és Oroszlán(tűz). Már ebből látni h kicsit nagy az ellentét a két jegy között. De ettől függetlenül lehet normális a kapcsolat, csak gondolom a problémák, és félreértések gyakrabban jelentkeznek.
2009. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hat az egyik viz es tuz de ket ellentetes oldal vonzza egymast es en meg a parom jol kiegeszitjuk egymast.

14/L/Rák 16/F/Oroszlán

2009. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!