Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar hogy sokan szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy sokan szerelmesek belém. Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Feszélyez sőt zavar hogy rengeteg srác belém van zúgva.Sokan lehet azt gondolják hogy ez nem baj sőt.. de nekem igen.Ugyanis nem vagyok bunkó hanem azon vagyok hogy senkit se sértsek meg.Azonban minden egyes szavamra figyelnem kell hogy az ne legyen félreérthető mert még reményt adok azoknak akiktől semmit sem akarok.Túl kimértnek kell így lennem nem engedhetem el magam...de nemcsak hogy arra kell figyelnem kinek mit mondok hanem pl ha elhívnak moziba sokszor szívesen megnéznék egy filmet de nem tehetem mert még azt hiszi a pasi hogy bejön

2011. szept. 24. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

-.-

Reklám:

2011. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
én addig k_úrnálak, amíg mozogsz, te rákos ri_banc
2011. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
visszavehetnél az arcból...Mrs.Tökély
2011. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem elmebetegek, nem magyaráznak szerelmi vallomást az alapvető udvariasságba. A moziban is jegyet kell felmutatni, nem egy srácot, hogy bemehess.
2011. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

kűggyé mán 1 képet


Rafajel

2011. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

kialakult egy kép miszerint a jó nők csak a menő pasikkal állnak szóba a többieket le se sz@rják.

én igyekszek mindenkinek megadnia tiszteletet szépen beszélek mindenkivel sokat mosolygok de emiatt sokan máris belemagyaráznak a dologba olyat ami nincs "nahát az efféle lányok totál semmibe vesznek de ez kedves ó igen ez jelent valamit"

2011. szept. 24. 23:42
 7/24 anonim ***** válasza:
te a menő pasikra buksz? úgy őszintén?
2011. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

hogy kikre bukom? nos igencsak válogatós vagyok

összvisz 2 kapcsolatom volt(sejthetitek nem azért mert csak 2nek kellettem volna) nos ez a 2 srác amolyan jóképű tehetős család gyereket meg minden fityfene volt.rövid ideig tartott a lámur velük mert mikor érezni kezdtem hogy csökken a figyelmességük felém, kidobtam őket.megszokták hogy minden csaj mint a kutyák ragaszkodnak hozzájuk hát én inkább csalódtam és tudtukra adtam hogy nem való nekik a magas ló

akik meg alapból nem jönnek be azokat nem hitegetem.a szex téma ezért kicsit húzos mert szükségleteim nekem is vannak.ezeket egy barátom(mármint csak szimpla barát) elégíti ki akit már általános iskolás korom óta ismerek.megmondtam neki hogy "érzelmek nélkül az élvezetért" ő ezt tudomásul vette .....

2011. szept. 24. 23:53
 9/24 anonim ***** válasza:
érdekes.. :) hány éves is vagy?
2011. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
küldesz képet privibe????
2011. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!