Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régi füstölő tud kifejezetten...

Régi füstölő tud kifejezetten rossz szagot csinálni a lakásban?

Figyelt kérdés
Gondoltam elfüstölöm a néhány évvel ( kb. 2-3 éve ) ezelőtt vett füstölőt. Elégettem néhány szálat, naponta, két naponta egyet, és az utóbbi időben roppant büdös van a lakásban. Addig rendben van, hogy az erkélyen dohányzunk, és valamennyi füst bejön a szobába, de rengeteget szellőztetek épp emiatt. Viszont hetek óta nem tudom megszüntetni ezt a szagot. Persze a füstölőt már nem égetem egy ideje, mióta elkezdtem rá gyanakodni. Azért nem gondolom, hogy a cigi lehet, mert évek óta az erkélyen cigizünk, évek óta visszajön a füst egy része, de mindig sikerült kiszellőztetni. Ennyire még nem éreztem soha. Lehetséges, hogy van szavideje a füstölőnek, az lejárt, és lejárat után ilyen büdöset hagy maga után?

2011. dec. 30. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, márkától függ. Vannak ilyen gagyi géppel csináltak, aminek csak füst szaga van. Igazából a fától is függ ami benne van. Legjobb kézzel csinált drága füstölő.
2011. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor jól sejtettem, hogy az lehet a bűnös. Most elkezdtem mindent áttörölgetni. Ajtók, beépített szekrény, bútorok...Remélem eredménye lesz.

Gagyi barack vagy milyen illatú füstölő volt:(Ilyet sem veszek többször.

Első, tudnál még egyben segíteni?

Most vettem ópium illatút, de ez meg hosszabb mint a füstölőtartó. Milyen megoldás van ennek az elégetésére?:)

2011. dec. 30. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, nekem is van olyan :) Letörhetsz esetleg a végéből is. Vagy tegyél alá egy üveglapot.
2011. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem inkább rakok alá valamit. Nem pocsékolok:))

Ja, és a régi füstölő szagát próbáltam "semlegesíteni" egy frissen vett égetésével, nem ment. Pedig direkt ilyen erős illatúakat vettem mint pl. az ópium is:(


Köszi a válaszaidat:)

2011. dec. 30. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a régi füstölő miatt van büdös a lakásban?

Elég furcsa szerintem,hogy rengeteget szellősztetsz és a szag mégis hetek óta érezhető a lakásban.Nem hinném,hogy a füstölő szaga ennyire beivódhatott a bútorokba,vagy a falba.Azt még el tudom képzelni,hogy néhány napig érződjön,de,hogy hetekig,az már kicsit furcsa nekem.Szerintem nézz utána,hogy nincs-e valami más a lakásban,ami ilyen kellemetlen szagot áraszthat!

2011. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az érezhető szag alapján a cigire vagy a füstölőre tudok gondolni csak. Ahogy írtam, a cigizési szokásunkban nem változott semmi, ezt azért zárnám ki.Ráadásul olyan a lakásunk beosztása, hogy a lakás másik részén folyamatosan nyitva tudom hagyni az ablakot bukóra. Ezen kívül máshol is szoktam szellőztetni természetesen. Ennyi szellőztetéstől a cigifüstnek még akkor is ki kéne mennie, ha bent cigiznénk. Más forrást nem találok.

Nem tudom. Így,hogy áttörölgetek mindent, remélem megszűnik végre.

Ezért gondoltam, hogy esetleg lejárt a szavideje, ha van olyanja, és azért járt át ennyire mindent, és ennyire rossz szaggal megmaradva.

De úgy látom megoszlanak a vélemények, tehát mégsem tuti, hogy a füstölő a bűnös.

2011. dec. 30. 20:24
 7/9 anonim válasza:
green tara kézzel készített gyógynővényes füstölő.ez a világon a legjobb,nyomd el ezzel a bűzt
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Hol lehet kapni?


Egyébként kiderült, hogy a füstölő ártatlan. Régebben leárazáson vettünk néhány légfrissítőt. Amit autómatába lehet tenni, és x időközönként spriccel. Na, kiderült,hogy annak volt az a mellékszaga, vagy inkább utószaga. Mióta nem használjuk, vissza tért a jó levegő. Amíg nem jöttem rá, hogy az a ludas, persze, hogy akármit is csinálhattam, nem múlt el, hisz Addig a szagot szellőztetéssel, füstölővel, takarítással, és persze a légfrissítővel próbáltam megszüntetni.

2012. jan. 30. 09:12
 9/9 anonim válasza:
nos 1 a lényeg:csak kézi készítésű 20-40 féle gyógynővényből csináltakat vedd,ahoz nem adnak vegyszert,meg semmi mást.pl green tara.hatása mint az álom.valóban gyógyító.én a nepáli boltban vettem,de van asszem a norbu shopban is,meg gyanítom a bahiákban,illetve egyéb webáruházakban is....amit gép nyom vékony fapálcikákra,az mind kémiai szenny.....üdv.
2012. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!