Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a legtöbb csajnak kifejezetten rossz az alakja?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában tűnt fel, hogy a csajok 90%-nak kifejezetten rossz alakja van. És nem arról van szó, hogy csak a tökéletes lehet jó szerintem, de az utcán látott csajok túlnyomó többségének hordó hasa van, formátlan feneke, széles vállai kis mellekkel. Hova tűntek a nőies formák? Vagy csak én látom így?
2013. ápr. 4. 13:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Nekem fura, hogy ezt mondjátok, ha Pesten járok, ott van dolgom, annyi szép lányt látok, és csak irigykedem, pedig én sem vagyok azért annyira csúnya. #5 voltam"


Nyilván sok jó csaj van, ha állsz egy forgalmas helyen 10 percet, ott elmegy 5-7 ezer ember közben, akkor még ilyen arányok mellett is látsz vagy 100-at. Szerintem nekem is csak azért nem tűnt fel eddig, mert őket néztem, de a nagy többség...

2013. ápr. 4. 14:04
 12/17 A kérdező kommentje:

"Én lány vagyok, de szerintem még mindig több a jó nő, mint a jó pasi. :)"


Ezt még nem figyeltem meg érthető okokból, szóval akár még igazad is lehet. :)

2013. ápr. 4. 14:05
 13/17 Osynho ***** válasza:

Az a gond, hogy nagyon kevés csaj mozog. Inkább felvesz vmi push-up melltartót, meg valami olyan ruhát, ami takar, hozzá magassarkú, meg smink. Így el tudja magát adni és első ránézésre jól is néz ki. A férfiaknak azért nincs ennyi trükkjük. :)


A kevés mozgás és a sz@r kajálás meg löttyedt, tónustalan testhez vezet, rossz tartással. És ez nem szép. A legtöbb lány édesszájú és ez meg is látszik.


Persze még mindig itthon vannak a legjobb nők, csak ez feltűnt nekem is. :)

2013. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nektek is ajánlom akkor a számolást!


1 hétig stírölitek az ellentétes nemet xx/100

Következő héten pedig a konkurencia egyedeit xy/100, ezt részemről kihagyom :)


A férfiak jobb esetben nem figyelik az azonos nemet, remélem ezzel nem sértek meg senkit

Hölgyek részéről a konkurencia kémlelése mindennapos, elég csak a táska, cipő, egyéb kiegészítők megfigyelésére gondolni.

Ezt figyelembe véve célszerű lenne az összehasonlítást női részvétellel elvégezni

2013. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
És a férfias pasik hova tűntek? Justin Bieber-ek járkálnak fel s alá... Nyomi kis divatb*zik...
2013. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én meg pont a pasikkal nem vagyok éppenséggel megelégedve.

Sok a divatbu...i, letolt gatyájú akiknek kilátszik az alsógatyájuk, amaz nyeszlett túl vékony , nem ápoltak, aki meg férfias az meg túl idős, sok a sörhasú is, aki meg tetszene azoknak meg van barátnőjük vagy éppen defektesek.

Az a baj, hogy túl sok mindent várunk el a másiktól. Szerintem!

2013. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Osynho ***** válasza:
Rengeteg jó nőt látok életképtelen nyomorék csávó mellett. Sajnos a kereslet generálja a kínálatot... :)
2013. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!