Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy tényleg balszerencsés vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor megtetszik egy fiú,látásból,megismerkedek vele egy kis idő múlva amikor úgy érzem készen vagyok rá... Eddig mindig az volt,hogy miután megismerkedtünk rá 1-2 hétre lett barátnője. Volt olyan is,hogy egy srácnak aki bejött sose volt még barátnője erre ismerkedésünk után 2 nappal találkozott valakivel,akivel végül összejött. Eddig tényleg bármikor így volt,lett a srácoknak barátnője. De olyan is volt,hogy egy ideig nem akartam megismerkedni egy sráccal ez miatt,de rászántam magam és ismerkedésünk előtt pár nappal lett barátnője... Túl reagálom a dolgot? A barátaim szerint tiszta paranoiás vagyok,de hát ha ez van.

Nem vagyok csúnya,sokak szerint szép vagyok csak sokszor a "rossz" ember tetszik meg.


2013. ápr. 4. 13:26
 1/6 anonim válasza:
noveremnek is ugyan ez van:DDD
2013. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokkal többet hiszel magadról, és igen: nincsenek véletlenek.
2013. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el kerítőnőnek, 100% hatékonyságú leszel, pasid akkor se lesz de legalább mocskos gazdag leszel...
2013. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Egyfajta párkapcsolati múzsa lehetsz :D.


De amúgy ja: túlreagálod. Én 16 évesen azon pattogtam, hogy miért van, hogy mindig az idiótáknak tetszem. Nem csak nekik tetszettem, pusztán egy peches időszak volt.

2013. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
neeee,nálam is így van.
2013. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a lányokkal voltam így.
2013. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!