Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység egy barátságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység egy barátságban?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jó fiú barátom állandóan leszólja az izlésem ( pasik terén ),neki minden számomra helyes fiú gyökér és már nem merek neki semmilyen pasi ügyet elmesélni,mert egyszerűen úgy tesz mintha nem érdekelné őt. Félreértés ne essék,nem mondok neki hetente más pasit persze - ráadásul neki is szoktam mondani hogy helyesnek tartom őt - csak pl haverjára megjegyeztem hogy aranyos,már is leosztott,hogy miért nem vele barátkozok inkább akkor..és hasonlók.Néhány reakciója olyan, mintha védene a fiúktól.Van barátnője vagy 5 hónapja,akiről elég sokat beszél nekem..Miért van ez? Ő is mindent,egy az egybe elmondd nekem,de ha én akarok valamit ( ami pasi téma ) hirtelen nem vagyok fontos.:/ Féltékeny? Vagy mi baja lehet?
2013. ápr. 4. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Látom még fiatalka vagy. A barátod belédszeretett, de totál szóval beléd van zúgva. Eddig tartott a barátságotok.
2013. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltékeny.
2013. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 leszek hónapokon belül,nem vagyok olyan fiatal azért :D van barátnője,akivel meg vannak,lassan fél éve. meredek lenne ha belém szeretett volna:D köszi az eddigieket!:)
2013. ápr. 4. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen beléd szeretett hiába meredek.
2013. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű beléd szeretett csak lehet azért van a másik lánnyal hogy kicsit féltékennyé próbált tenni, hogy hátha felfigyelsz rá mint egy lehetséges pasijelölt
2013. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!