Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség mit tegyek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség mit tegyek hogy ne bántsam meg a csajt?

Figyelt kérdés

Az általános iskolából ismerjük egymást,és ő szeretne találkozni velem szombaton,de én nem igazán szeretnék...


Húú asszem sz@rban vagyok


2013. ápr. 4. 22:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
elkérte a telefonszámomat és majd hív
2013. ápr. 4. 22:54
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért adtad oda? Beszélj úgy az egész találkozásról, mintha két régi ismerős összefutna. De legyél elég világos ahhoz, hogy tudja, hogy te nem úgy találkozol vele csak barátként.
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát az őszinteség az sokat segít...
2013. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
miért adtam oda... azért mert ha elkérte,akkor bunkóság lenne nem megadni szerintem
2013. ápr. 4. 23:00
 5/17 A kérdező kommentje:

nagyon gáz ha facebookon mondom le ? vagy esetleg telefonon ?


( facebookon kérdezte meg hogy találkozunk-e )

2013. ápr. 4. 23:00
 6/17 anonim válasza:

1. Mond meg az igazat,

valószínű megsértődik de soha többé nem fog keresni

2.Találd ki, hogy családi ebéd vagy nap lesz és kamuzz!

3. Egy találkozás nem minden, szerintem találkozz vele 1 órát kibírsz, ha meg elég ramaty a dolog akkor egy óra után mond h ne haragudjon de menned kell, mert anyukádnak megígérted h segítesz valamiben....

Remélem segítettem:)

2013. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
először is nem kellett volna megadni, a másik hogy mondd meg neki hogy ne haragudjon de te nem szeretnáé vele találkozni. egyébként nagyon gáz hogy már a csajok hivják randira a fiút. jó hogy a virágot nem ök viszik és kisérik haza a srácot...:(((((
2013. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

22 éves a csaj, egyébként...


lányok tanácsát is várom,mert ők ezt a témát jobban vágják

2013. ápr. 4. 23:03
 9/17 A kérdező kommentje:

heeelp..


elég fura helyzet ez

2013. ápr. 4. 23:06
 10/17 anonim ***** válasza:

az elején mond meg az igazat. hogy nem akarsz tőle barátságon kívül semmit. 16/l


én sajnos jártam így, hogy nem tisztáztam vele a dolgot az elején és ő teljesen abba a hitbe élt, hogy én akarok tőle valamit..

aztán mikor megmondtam jogtalanul elhordott mindennek és nekem volt bűntudatom:/

2013. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!