Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok lerázni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lerázni úgy egy csajt hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Folyamatosan zaklat...Mindig hívogat rám írogat facebookon és mindig találkozni akar én meg mindig nemet mondok de nem fogja fel
2011. aug. 11. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
mindenképp megbántod....én is egész nyáron próbálkoztam lerázni egyet de sehogy sem ment, aztán kimondtam szó szerint hogy mivan és azóta békénhagy :)
2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy már van bnőd, vagy hogy megvan már a kiszemelted.
2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Dönts. Vagy lerázod, vagy nem sérted meg. Ez a kettő egyszerre nem lehetséges.
2011. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy nem nem tudsz menni,hanem nem szeretnél, ha nem fogja fel.. kicsit hülye lehet.
2011. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek.

Kérd meg arra, amit szeretnél.

A nő is ember, ráadásul olyan ember, akinek fontos, hogy a férfinek jó legyen. Te szabod meg a határokat, kinyilvanítod, és azután úgy van. LEgalábbis annál a lánynál, aki szeret Téged. Ennyi.:)

35L

2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
De nagy különbség van a mágbántás és a megalázás között, ne mondd ki kerekperec,hogy "tudom,hogy bejövök neked, de te nekem nem és jólenne ha békénhagynál és nem zaklatnál hanem lekopnál" na ezt semmiképpen sem! Amit az előbb írtam, úgy kellene, hogy megmondod, hogy nem nem tudsz elmenni hanem nem is szeretnél. Rosszul fog esni neki, de legalább annyira nem alázod meg :) Szerintem.
2011. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még valami... "Folyamatosan zaklat..." Amig nem mondod meg neki, hoyg ez Neked nem jol esik, fogalma sem lehet róla, hoyg ez Szamodra zaklatás. Vegulis udvarlasnak es szeretetkinyilvanitasnak nevezik azokat a dolgokat, amiket csinal. Azert csinalja, Ember, hogy végre valami reakciot kapjan rá Tőled, hogy megtudja, Rád ezeknek milyen hatasa van. Ilyen egyszerű. Nem tudom, mit kombinalnak túl ezen a férfiak...:D

35L

2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De jó, hogy egyesek után így futnak a nők..
2011. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 21:32-es. Még annyi, hogy lehet ,hogy ismerlek , írok privit, oks ?:)
2011. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, de van barátnőm." A legjobb lerázás. Nem baj, ha nincs, elég ha te azt mondod. (Ha meg rájön, hogy kamu, akkor meg pont azért fog rólad leszállni, viszont akkor sértődés is lehet. Ha azt firtatná, hogy a faceb.on mért nincs fent, megmondod, hogy ő nincs fent.)
2011. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!