Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tízből hány lány dobja ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tízből hány lány dobja ettől hanyatt magát?

Figyelt kérdés
Rengeteg srác van ezen az oldalon, aki minden szabadosabb válaszra(lenyeli, szereti a kutyapózt stb.) privát üzeneteket ír, mérettel és egyéb adatokkal. Az érdekelne, mekkora ennek a módszernek a sikerrátája? Volt már, akinek végül sikerült így lefektetnie egy lányt?
2013. ápr. 4. 23:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ne is mondd, egyszer egy half@szú elküldte a micsodáját privátban...
2013. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én a legtöbb ilyet tiltom hogy ne írhassanak,főleg amikor azzal nyitnak hogy képet is küldenek a farukról
2013. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Csajból mért nincs ilyen? Szeretnék egy csomó meztelen képet priviben jó csajoktól
2013. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az a legbrutálabb amikor én kapok ilyet.

Múltkor csak annyi jött,hogy "finom pics@" :D

2013. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Noydra ***** válasza:
95%
Szerintem k*va szánalmas aki ilyeneket csinál. De meglepő milyen sok van. A ráta pedig szerintem 0%...
2013. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

3.

a csajok nem akarnak olyan tahókkal kúrelni, mint mi

2013. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Képet még nem kaptam, szerencsére. Én is tiltom őket egy üzenet után, de vagy újra regisztrálnak más névvel, vagy tényleg ilyen sokan vannak, akik hisznek benne, hogy ennek van értelme.
2013. ápr. 4. 23:38
 8/23 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana.
2013. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
undorito... fuuuuj... ezek egybol letiltasra kerulnek.........
2013. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 fospuska ***** válasza:
100%
na akkor nekem mákom van. eddig egy db tangába csomagolt női feneket kaptam priviben,de az legalább tökéletes volt. a meredt cerkák és a kitaposott muffok elkerültek,hála a jó égnek.
2013. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!