Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom annyira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom annyira az informatikus pasikhoz? Ha a segítségüket kérem valamiben, az imponáló nekik?

Figyelt kérdés
Informatikusokhoz vonzódom jelen pillanatban...
2013. ápr. 5. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem imponáló. Azt meg ne tőlünk kérdezd, hogy miért vonzódsz az informatikus pasikhoz.
2013. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miben kéred. Van, aminél teljesen butának nézeted magad, van, ami miatt pedig még talán nekik is imponálsz :)

A miérted nem tudni, lehet nagy kockaszíved van :)

2013. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de én informatikus vagyok...


Amúgy a büdös életben nem hallottam róla, hogy bárki is szakma szerint vonzódna a másik nemhez


Hát ha egy férfit megkérsz, hogy a szakértelmére van szükséged, akkor az nehezen hiszem, hogy ne lenne neki imponáló.

2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
barátom is informatikus benne az nagyon vonzó hogy nagyon okos.. mindig is csodáltam hogy mennyi mindent tud..
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jokerdes...


Bar engem mindig olyan nok talalnak meg a problemaikkal, akiknek a titkos beceneve az "Anomalia".

Elmeletileg 2 perc megoldani az egeszet, a gyakorlatban meg a vegen mar azt is elatkozom, aki kitalalta a tranzisztorokat...


Aztan jonnek a kerdesek, hogy miert nem 2 perc alatt lett kesz, amikor meg en sem tudom, egyszer csak mukodik, amit elotte 23x ugyanugy probaltam...


De azert szeretik az emberek, es nem csak az informatikusok, ha tudnak valakinek segiteni.

2013. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ők jönnek be. :D Okosak, meg kicsit más a gondolkodásuk.
2013. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én kocka vagyok, az nem jó? :D
2013. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia kérdező!


Van már programod estére?

(egy informatikus)

2013. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van :)
2013. ápr. 5. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kár, pedig szívesen írtam volna neked egyet...

(egy informatikus)

2013. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!