Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a fiúk általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a fiúk általában (! ) mindigcsak a szexre gondolnak? Vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 00:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Persze h vannak kivételek ez hülyeség
2013. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség!

Mi is ugyan úgy tudunk értékelni egy néma, szexmentes egymás szemébe nézést, kézfogást és ölelést is. Ugyan úgyszoktunk szerelmesek lenni.

2013. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2013. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
6%

Igaz


Férfiként mondom hogy a férfiak 95%-a csak a szexre gondol és csak arra használják a nőket (Igen)


De vannak kivételek és itt most nem a frigidekre vagy az aszexuálisokra gondolok

2013. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező: az igaz, hogy te mindig csak arra tudsz gondolni, hogy mások gonoszak és erkölcsileg alatt állók?
2013. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*alattad
2013. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5. na figyeljcsak. kimondta hogy nekem ez a véleményem ?:D KÉRDEZTEM,mert sokan így gondolják, és hogy nektek erről mi a véleményetek arra lennék kíváncsi. szerintem ponthogy te kerested bennem a gonoszságot..;)
2013. ápr. 6. 00:57
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
Sajna korosztály szerint oszlik el ez is. Egy 17-18 éves srác, valamint ez a korosztály, szerintem sokkal többet gondol a szexre, mint egy 20-as éveinek végét járó férfi. Egyéni vélemény. Habár elég sok lány is hibás, hogy a szex téma felmerül...
2013. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
a kivételek csak erősítik ezt a szabályt:)
2013. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Már este 9 óta a munkámra gondolok. Persze elkalandozok ide az oldalra is, de a szex, úgy, hogy konkrétan rá gondoljak, még ma nem jött elő :)
2013. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!