Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a fiúk általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a fiúk általában (! ) mindigcsak a szexre gondolnak? Vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 00:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Mi az magadra ismertél vagy mi? :D"

Elég sok mindent tapasztaltam már... De azt bizton állíthatom hogy nem a szex mozgatja az életem. :) És nem is mozgatta az sose. Voltak olyan korszakaim, amikor "önmagam" által könnyen befolyásolható voltam, és akkor én is elhittem ezeket a dajkameséket.


"Én férfi létemre miért nem háborodtam fel ezen a kérdésen?Mert rám ez nem vonatkozik!Képtelen vagy a saját nemedet kritizálni?"

Felháborodni én se háborodtam fel. Megtanítottak arra, hogy felháborodjak, de én meg megtanítottam magam arra, hogy ne vegyek mindent magamra. Hogy rád vonatkozik-e? Olvasd el a kérdést! :) Ha nem nő vagy, akkor vonatkozik. Szerintem baromi nagy képmutatás egy-egy nemet ostorozni, akár másét, akár a sajátod. Amúgy, ha megnézed a válaszaimat ebben a témakörben(ha gondolod, linkelek), akkor láthatod, hogy javarészt inkább a férfiakat kritizálom, és ennek nem az az oka, hogy őket utálom, hanem az, hogy ők gyakrabban tesznek fel ilyen hisztis kérdéseket.

2013. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Ipso ***** válasza:

Nem igaz, hogy mindig arra gondolnánk. De fontos. Sokkal fontosabb, mint a lányoknak. A lányok valahogy nyugodtabbak. A fiúknak sajnos elég gyakran van egy olyan érzésük, hogy "na, a mai napom is kudarc, mert nem..."


Szóval a szex-vágy az inkább egyfajta hiányérzet, mintha mindig éhes lennél egy kicsit. Nem valami kellemes dolog. Szerencsére tudunk mi is másra gondolni. Csak nagyon hamar eszünkbe jut újra.


Amúgy vannak fiúk, akikből ez teljesen hiányzik. Ők pl. boldogok tudnak lenni papként is.

2013. ápr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
én az álmaimra is meg a szeretetre de a szex a 3. dolog
2013. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én nem gondolok mindig csak a szexre, ugyanis, ha mindig arra gondolnék, nem tudnék semmi mással foglalkozni.
2013. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Néha a sörre is gondolunk.
2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!