Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes leszek valaha normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek valaha normális kapcsolatok kialakítására?

Figyelt kérdés

Régebben volt 1-2 csalódásom a nőkkel kapcsolatban és tudatosan kiöltem magamból az érzelmeket.


Odáig jutottam, hogy már végleg úgy érzem, hogy soha nem leszek képes kapcsolatban élni. Heti 1-2x bulizok, minden buliban több lánnyal kavarok, és a bulik végén mindig kikötök valamelyiknél.


Régebben még tartottam fent szexkapcsolatokat, de minden lány számára az egész csak arról szólt, hogy hátha több lesz belőle, így már azokat sem tartom fenn.


Komolyan tartok attól, hogy sosem fogok senkit sem akarni, nem lesz családom, gyerekeim, stb. Egyszerűen, ha vagyok valakivel, akkor képtelen vagyok kötődni, vagy érzelemmel fordulni felé. Azt látom mindenkiben, hogy még nála is jobbat megkaphatok és ennyi... Egy valamiért tudok lelkesedni és az a normális munka, az az, ami sokkal nagyobb kielégüléssel és boldogsággal tölt el, mint egy kapcsolat.

Hogyan, miként változtathatnék?


2013. ápr. 6. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem siránkozni kéne, hanem tenni érte!
2013. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan Te is megtalálod majd aztr a lányt, akit igazán szeretnél.. csak keresni kell, és nem mindig mással lenni, mert ennek így nem sok értelme van !! :))
2013. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én így élek már 20éve,

45 F

és elvagyok...

2013. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11:25 azért az "elvagyok" az nem egyenlő a jól érzem magam kategóriával.. 26L
2013. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam az elvagyok azt jelenti h baromi jól érzem magam

nem akarnám h vki az ágyamban aludjon, de én sem akarnék senkinél sem aludni

ha velem van egy csaj/nő pár órát bőven elég belőle, még sok is, ekkor kell másik után nézni...

2013. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!