Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsókoltam a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókoltam a barátnőmet és ő visszacsókolt, akkor biszex? (lent)

Figyelt kérdés
Nos egy buliban voltunk, kicsit ittasak voltunk mind a ketten és egyszer csak megcsókoltam a barátnőmet. De ő nem tolt el magától, hanem visszacsókolt. Aztán hirtelen elszakadtam tőle és elmentem. Mert bevillant, hogy helytelen amit csinálok...Azóta nem is beszéltünk róla, egyikünk sem hozta fel. Szerintetek biszex lehet? Vagy miért csókolt vissza?
2013. ápr. 6. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Bár van olyan csaj ismerősöm aki csinált már mindent csajjal élvezte is de nem vallja magát biszexnek.. Merthogy igénye nincs rá csak jó buli volt és ennyi de ettől mondjuk szerintem még az :) de az a leg tisztább ha megkérdezed! 23/F
2013. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha visszacsokólt akkro valszeg biszex
2013. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez milyen hülyeség? TE csókoltad meg, mert ittas voltál, leírásod alapján viszont nem vagy biszex. Ő is ittas volt,ugyanannyira mint te...

Lehet hogy a következő kérdést ő írja ki, hogy te leszbi vagy e, mert lesmároltad

2013. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, én biszex vagyok!
2013. ápr. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!