Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bulin megcsókoltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulin megcsókoltam egy srácot és azóta ki vannak akadva az ismerőseim! Miért csinálják ezt? 17F

Figyelt kérdés
A történet a következő. Ismerőseimmel elmentem egy buliba, ahol sok ember smárolt sok mindenkivel, az ismerős lányok közül pedig mindenki kipróbálta egy másik lánnyal. Azzal vágtak fel hogy "mi lányok ezt megtehetjük, smárolhatunk egy másik csajjal", én meg erre mérges lettem: na nehogy már nekik szabad spontán csókolózni a saját nemükkel, nekem meg nem! Igenis én is ki akartam próbálni, meg is tettem egy meleg sráccal. Erre totál kiakadtak, hánytak, köhögtek, rosszul lettek... -_- Bezzeg amikor ők smároltak senki nem viselkedett ilyen lekezelően, amikor meg én "összedőlt a világ"... Megkaptam a "férges .uzi" jelzőt meg hasonlókat, "beteg vagyok" stb... Pedig egyszerűen csak ki akartam próbálni a dolgot. És ez lett az eredménye, tessék. :( Nem értem a reakciójukat. Az ő esetük mivel különb mint az enyém??? Akkor ennyi erővel ők meg leszbik???
2011. márc. 17. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már jópár kérdésben volt róla szó, hogy miért más egy férfi-férfi kapcsolat mint egy nő-nő. Nem részletezem, hidd el: más.
2011. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ez elég érdekes. tényleg így van. ha lányok csinálják, mindenki azt gondolja, hú de szexi, csatlakoznák közéjük, meg ilyesmi.

ha pasi ugyanezt, akkor mindenki melegnek hiszi őket.


én is pl simán elnézem azt, hogy 2 lány nyalja egymást, de a lányok nem hiszem, hogy néznek két pasit, ahogy szopják egymást:D

2011. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bár én egyiket sem pártolom divatból, meg alapvetően szánalmasnak tartom a buliban való egyéjszakás akármiket (akár csók, akár szex), de én nem értek egyet azzal, hogy a lányoknak jobban elnézik, sőt, bátorítják, fiúknál meg vége a világnak.

19/L

2011. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem egyáltalán nem más. Én mondjuk nő vagyok, biztos ezért nem látom szexinek ha a nők nyalják egymást, ha két pasi csinálja, azt viszont simán. :)

De egyébként tökre nem értem ezeket a reakciókat, poén volt, ennyi. Legközelebb ha a lányok csinálják ezt, nyugodtan "lezbi ri.bancozd" le őket...

2011. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Egyszerű a dolog.. Férfiak: sikosító 2000+

Nők: Free

2011. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kapom ezt vissza azoktól, akiktől elfogadtam hogy vannak meleg hajlamaik. :( ABSZOLÚT nem fair, hogy míg sok lánynál elfogadott ez a dolog, addig a fiúknál már sokkal kevésbé! Én csak annyi tiszteletet szeretnék visszakapni, mint amennyit megadok a másik embernek. És még a srác is megjegyezte (akivel smároltam) hogy ő teljes mértékben megérti a kíváncsiságom, s azt mondta: "Nem tisztességes az, ahogyan kezelték a helyzetet. Nem kellett volna kigúnyolni Téged, hiszen te sem tetted velük. Jogosan vártál tőlük megértést a részükről." Nagyon szomorú vagyok. :(
2011. márc. 17. 13:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Ilyen bulikat tartanak a fiatalok, a tizenévesek, hogy bárki bárkivel, mindenki mindenkivel? Hogy néztek ezek után tükörbe? Mi ez, valami húspiac? Árunak nevelnek a szüleitek vagy mi?

És ez csak 1 buli a ki tudja mennyi és ki tudja milyenek közül... :-(

Mindenesetre kösz, hogy megosztottad velünk, tanulságos, és számomra megdöbbentő, szomorú dolog.


23/F

2011. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

amit most írok az nem a saját szerzeményem hanem egy másik gyk-stól olvastam egy másik kérdésnél hogy

"A fiú-fiú és a lány-lány viszony alapjaiban más.Induljunk akkor a kályhától.Két lány gyakran szokott puszit adni egymáskor amikor találkoznak vagy elköszönnek,esetleg felköszöntik egymást szülinapon.Ugyanígy puszilkodnak fiúk lányokkal és senki nem néz ferdén.De konzervatív környezetben láttál már olyat hogy fiúk megpuszilják egymást?(nem unoka nagypapit,vagy apa a fiát,nem gengszterköszönés esetén ahol mósi)Hát ez nem szokás pedig ez mégcsak puszi.Nos már ilyen alapszinten különbség van a nemek között."


Ami a saját véleményemet illeti:neked van a legtöbb szégyellnivalód de akik ilyen erkölcstelen bulikba járnak azok se jobbak a deákné vásznánál.

2011. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azt gondolják meleg vagy. jogosan. szerintem is az vagy
2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nagy arc vagy. És ezt most komolyan mondom :)
2011. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!