Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom de tegnap megcsoko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom de tegnap megcsokoltam egy fiut nem akartam, de valahogy ugy jött ki. Rohadtul lelkifurdalásom van és tudom hogy most jön az h krva vagyok de nektek mi a megcsalás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ez már az
2010. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez már megcsalás, de szerintem nem dobnám még ki. Bár az is igaz, ő nem csókolna meg más fiút.
2010. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez már megcsalás lenne , de ha szeretném az iletőt ez még sztem megbocsátható , bár a bizalmam igencsak meginogna.
2010. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet nem akarva megcsókolni valakit?! :D

Ha téged akarnak megcsókolni, elfordítod a fejed, ha nem megy, zárva tartod a szád és eltolod.

Szóval ha megcsókolsz valakit akkor nincs olyan hogy nem akartam, ha meg téged csókolnak az megint más. :D

És igen ez már megcsalásnak számít.

2010. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez már megcsalást jelent... Elmondod neki?
2010. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom h elmondjam-e neki félek a reakciojátol
2010. jún. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!