Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak azoknak a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azoknak a lányoknak tetszem akik nekem nem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Te legalább egyáltalán tetszel valakinek.
2013. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert homár hal vagy
2013. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, bár azzal a különbséggel, hogy az én esetemben akad olyan srác, amikor megtudom mástól, hogy tetszem neki, és nekem is ő, de nem meri elmondani, kezdeményezni.
2013. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért ezek a lányok tényleg nem semmik... Én sem vagyok tökéletes, sőt. Se jó test se szép arc. De legalább nem dagik.
2013. ápr. 6. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

most mért? tök jó fejek hogy tetszel nekik. És végül is ha nem dagik, csak nem lehetnek olyan rosszak.


Habááár azt hiszem eltudok képzelni rosszat, de csak van köztük jó. Lehet csak kis frizura váltás kell

2013. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok. :D


Én mondjuk már arra gs gondoltam, hogy talán túl magasak az elvárásaim, de beszélgettem erről több lány és fiú barátommal is, és szinte mindenki azt mondta, hogy egy normális kapcsolathoz kellenek is azok, amik számomra a legfontosabbak. Szóval talán mégsem az elvárásaimmal van a baj.. :D

De az utóbbi időbe pl. olyanoknak is adtam esélyt, akik mondjuk első ránézésre nem jöttek be, mondjuk ebből is én jöttem ki sz*rul, én kerültem a padlóra, de ez már más tészta.


Szóval attól, hogy valaki nem bombanő, vagy nem tetszik annyira nagyon, még egy esélyt adhatsz neki, mert ha megismered, lehet hogy teljesen más véleménnyel leszel róla.

2013. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!