Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon bejön. akármit csinálok ő jár az eszembe.. már 1 hónapja nem beszéltünk :/

próbáltam elfelejteni de nem megy. Beszélgettem már ebben az 1 hónapban 4-5 másik fiúval akiknek bejövök. de valahogy nem érdekelnek mert nem tudom elfelejteni a másik fiút :/

szerintetek mit csináljak?

vagy hogy felejthetném el?

14/L

kérlek ne mondjátok h nem lehetek 14 évesen nem lehetek

komolyan szerelmes, meg h nem komoly, stb!!!


2013. ápr. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

menj bulizni,ismerkedj.egyszer belezugsz egy masik fiuba,nem jut eszedbe a mostani.

ha kell még nehany tanács,irj privit!

17/f

2013. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


írd még ki ezt a kérdést vagy 10x és elmúlik :D

2013. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban jön -megy a szerelem.Ne sírj kislány..
2013. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. hát.. kösz :/
2013. ápr. 6. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Idő, idő és idő, és még több idő. De tényleg.


Idővel jobb lesz, könnyebb lesz, mert megtanulod a helyén kezelni a történteket, meg tanulod elengedni a fiút, megtanulod azt, hogy ha nem sikerült, akkor más vár rád. Talán jobb, vagy egyszerűen csak másabb, de a lényeg, hogy más vár rád. Ehhez viszont - akárhány éves is az ember - idő kell.

Egyébként pedig mindenkinek más használ szerelmi bánatára. Nekem pl. az a legjobb, ha egy kicsit magam vagyok, és egyszerűen azt csinálom, amihez éppen kedvem van. Zenét hallgatok, vagy kisírom magam, gondolkodok, olvasok stb. Másnak pedig az segít, ha társaságban van, szórakozik, kikapcsol, mert addig sem gondol a történtekre. Nálam ez nem működött, mert társaságban is ugyanúgy bánatos voltam és lerítt rólam, hogy gáz van, padlón vagyok, és csak a többiek hangulatát is elrontottam. Segíteni meg úgy sem tudnak, mert ezt nekem kell magamban helyretenni.

18/L

2013. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!