Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj? Tobbi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy baj? Tobbi lent

Figyelt kérdés

13 eves vagyok es van egy 15 lassan,16 eves baratom.

Nem zavar engem sem meg ot sem a kor kulonbseg de anyat elegge.

Szerintetek normalis?



2013. ápr. 6. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem olyan a párkapcsolat mint két felnött avgy majdnem felnött között akkor nincs gond. Csak sajnos sokszor egy idősebb fiú többet akar mitn egy iylen fiatal lány.
2013. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.. kezdem eszrevenni:ss
2013. ápr. 6. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg anyudat azért zavarja ez a különbség, mert ilyen korban a fiúk már próbálkoznak másképpen is a lányokhoz kerülni..egyszerűen csak félt, nem akarja, hogy csalódj vagy megbántsanak..
2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem..
2013. ápr. 6. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez teljesen természetes és normális. Anyukád az,aki még 20-30-40 éves korodban is félteni fog téged. 15-16 éves korban a fiúk(ha szellemileg nem is(:D), de elkezdenek érni,és egyre többet akarnak egy lánytól(vagy épp több lánytól,egyszerre). Nem vagyok ugyan az anyukád,és nem is a te helyzetedben vagyok, de én (15évesen)is fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy bizonyos dolgokat tegyek egy fiúval, te pedig még annyi sem vagy,mint én. Ne akarj olyan lenni,mint a mai 13 évesek többsége,akik 15évesen már anyák/kiélt ...-ok,stb. Biztos vagyok abban,hogy anyukád is "csak" attól félt,hogy elhamarkodottan fogsz dolgokat csinálni,és esetleg még teherbe is esel, és/vagy összeszedsz valami betegséget,ami aztán (az első alkalom emlékével együtt) életed végéig elkísér.
2013. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!