Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha facebookon kirakom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon kirakom, hogy kapcsolatban vagyok, akkor be lehet állítani, hogy ezután ne kerüljön ki a falamra?

Figyelt kérdés
Az, hogy: xy már nem egyedülálló, hanem kapcsolatban van. Tehát, csak az adatlapomra kerüljön ki.
2013. ápr. 7. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
oldalt ott van h elrejtes az idovonalrol v bejegyzes torlese
2013. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Jobb oldalt fent lesz egy jel,ceruzához hasonló,arra rákattintasz,és "Hide from timeline" vagy "Elrejtés az Idővonalról"!
2013. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 7. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek teszed ki, ha nem akarod hogy lássák?
2013. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem mi közöd hozzá, de nem akartam, hogy kint legyen a falamon, mert azt észreveszi minden ismerősöm, és valami hiba folytán ugyan kitöröltem, de kapom az értesítőket, hogy lájkolták. Ami annyira nem jó. Mivel ma 50-en támadtak le, hogy kivel, és nem szeretek a figyelem középpontjában lenni.
2013. ápr. 8. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Dia te vagy az?:D gyokerek
2015. szept. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!