Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, szűz, és még soha nem volt barátnőm, velem egykorú barátaim sincsenek.

Régebben vágytam rá, hogy legyen (mármint barátnő), de mostanában valamiért teljesen elhagyott ez az érdeklődésem,... "elszürkült minden", beletörődtem. Teljesen kilátástalannak tartom a jövőm ezen a téren, sok lelki problémám is van. Gyűlölöm magam.


2013. ápr. 7. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg gyűlölöd magad, hogy várod el, hogy más szeressen?
2013. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem jönnék össze veled.. hacsak nem szeded össze magad, de sürgősen..
2013. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ajánlom, hogy menj el pszichológushoz vagy párkapcsolati terapeutához, foglalkozz önismerettel, járj elé segítő csoportba. Belekerültél egy lefelé tartó spirálba, ahonnan csak segítséggel tudsz kiugrani. Sok sikert!
2013. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de azért hozzászólnék! Hagyjuk már, hogy "xy éves vagyok és szűz", mindenkinél máskor következik be ez a dolog, ha neked nincs szükséged barátnőre, akkor azért nem kell szerezni egyet, hogy ne legyél "gáz" mások szemében. Majd eljön az ideje, felesleges aggódnod emiatt.
2013. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

A lányok azt gondolják erről hogy egy ronda fiú vagy akivel nem érdemes szóba se állni,továbbá nem lehet veled normális kapcsolatot kialakítani


Éljenek az előítéletek!

2013. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már hogy lehetne normális kapcsolatot kialakítani, aki gyűlöli magát? bocs, én a párja akarok vkinek lenni, nem a pszichológusa.
2013. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy gyűlöli magát még szeretheti a párját.Nem értem mi abban a logika hogy csak ezért nem jár vele senki se.Jobb egy bunkó vadállat aki minden nap megcsalja a párját?
2013. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert nagyon jól tudom, hogy milyenek ezek a pasik. tele vannak komplexusokkal, és ebből jön majd a féltékenység is, és abból meg tudjuk, hogy milyen dolgok következnek..
2013. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kezeltesd magad. Dr. Csernus Imre 06-30-44-55-725.
2013. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló, eléggé gyesza vagy, jót tenne egy dilidoki...
2013. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!