Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért lett hirtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért lett hirtelen ilyen? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés

Megtetszett egy fiú, én is tetszek neki, párszor találkoztunk (csak haverok), de a második talinál kicsit megfogta a kezem, az egyik buliban pedig megcsókolt (ő a DJ), aztán mikor észbe kapott hogy van barátom elbizonytalanodott szerintem, de azért még egy puszit adott a számra, a rá következő bulin pedig elzavart egy csávót akit nem tudtam lekoptatni, olyanokat írt nekem hogy az ép kezem kell neki, de úgy hogy én is ott vagyok, aztán egyik nap beszélgettem a haverjával, aki azt mondta nekem hogy egy hete padlón volt a gyerek, mert egy csaj csak "kihasználta" - röviden. Tudom nem szép hogy van barátom és ilyen szituációba kerültem, de nem olyan a kapcsolatunk, és szakítás lesz a vége...De egy ideje a gyerek visszavonulót fújt, magyarán hogy nem igazán ismerjük egymást, de múltkor még azt mondta hogy teljes mértékben meg akar engem ismerni, és mondtam neki hgy köztünk úgyse lehet semmi... és kérdezte hogy ezt miből gondolom? És majd meglátjuk mi lesz a folytatás.. de állítólag randizgat most valakivel.


18L / 18F


2013. ápr. 8. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Az én kezem*
2013. ápr. 8. 14:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik egy rendes csávóról maradtál le, aki tiszteletben tartotta, hogy van barátod. Már meg is ne haragudj, de ellentétben veled. Nem is értem, hogy nyomulhatsz tovább, ha van barátod? Vagy van barátod, VAGY NINCS! Olyan nem létezik, hogy van, DE... bla-bla-bla. Az jó neked, ha szivatod a partnered? Tisztán látszik az írásodból, hogy marhára nem kell már. Akkor minek húzni az idő?

Ezért most jó esélyjel le is maradtál a fiúról.

2013. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óóóó... én is DJ vagyok! Nem kell ahhoz más csak egy vakoló kanál, meg fedő! Asszem?! O.o?
2013. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!