Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleslegesen szeretem ezt a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen szeretem ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Nagyon, nagyon szeretem őt. De nem tudom, h ő mit érez, és én nem vagyok elég bátor bevallani neki. Szeretem, már nagyon hosszú ideje. Beletörödtem-e, h nem lesz ebből semmi? Igen, az eszem már tudja, de a szívem nem. Feleslegesen szeretem így őt? vagy csak magam verem át??

Ne mondjátok, h el kell felejtenem. Nem megy, mással sem... hiába próbáltam...


2010. júl. 4. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz lépni és nem mondod el neki, akkor igen, feleslegesen szereted. De inkább értelmetlenül, mint feleslegesen.
2010. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valami bővebb infó? mennyit beszélgettek esetleg hol? korotok? stb? kérdezd meg a barátnőidet hátha mondott vmit nekik
2010. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
naja, nyomoztass utana kozos ismerosokkel, esetleg kideritenek vmit. utolso megoldasnak nem is rossz. ne legy batortalan! mit veszithetsz, ha bevaallod az erzelmeid? kinevetni senki nem fog.
2010. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Msnen beszélgettünk kb 5-6 alkalommal, bulizni szoktunk együtt.Barátnőim inkább azt akarnák, h ne jöjjek vele össze...

nah, de annyit sikerült elcsípnem az egyiktől, h kisit fél tölem, és, h hiányolt múltkor. Ezen kíül őmondta nekem, h jófej és kedves lánynak tart.

Am 18/L vagyok

2010. júl. 4. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
fiúk után sose fuss...mindig jön a következő...de azért egy próbát megér....
2010. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
háát, ha már hiányolt egy buliból, akkor már nem vagy közömbös neki ;) és ha fél tőled... legyél vele nagyon kedves és közvetlen, menj oda hozzá bátran beszélgetni, nem azt mondom, hogy Te kezdeményezz, de adj neki jeleket, hogy neked is bejön ő. Szerintem jó úton vagy, szurkolok, hogy összejöjjön! :)
2010. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem...egy bezsélgetést, de nem válaszolt. Nah akk most mi van?
2010. júl. 6. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
úgy érted, msnen?
2010. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, másképp nem tudotam:/
2010. júl. 6. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:
először fordult elő, hogy nem válaszolt neked? mert akkor lehet, nem volt gépnél, vagy akármi. de lehetséges, hogy kamuzott barátnőidnek, és annyira nem érdekled :S nem tudom, nem ismerem a srácot, de sajnálnám, ha így lenne...
2010. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!