Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nudista strandon szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon szoktak lenni 18-25 közti lányok? Milyenek szoktak lenni a nem- és kor arányok?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodom hogy kimenjek egy nudista strandra de attól félnék nem lennének velem egy korosztályban lévő emberek...

2013. ápr. 8. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
szerintem ott inkább idősebbek vannak.
2013. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
a kolim egy nudista strand mellett van és... hát az átlag korosztály 45+
2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az utóbb említett strand hol található meg?
2013. ápr. 8. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Előbb térdelek bele egy darázsba, minthogy elmenjek nudizni. XD
2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam a Luppán (ez mondjuk nem teljesen nudi, hanem vegyes). A nudizók között voltak huszonévestől felfelé minden korosztályból, persze többségében férfiak, de azért nők is akadtak. Sztem egy próbát megér!
2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az idpőebb korosztály van túlnyomó többségben
2013. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, az egész dolog a természetességről szól. A korosztály vegyes, 0-tól 99-ig. Ne más ember miatt menj, hanem magad miatt, hogy szabadon érezhesd magad.
2013. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát nekem éppen nem nyújtana az szabadságérzetet, hogy csomó ember lát meztelenül...
2013. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem sose érdekelt hogy ki néz, ha tetszik nézzen. Fe nekem jó érzés h nem kell gatyába zárva lenni, meg egyenletesen lebarnulok. Amúgy egy ilyen strand nem a szexről szól. 30-as fiu.
2013. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hova mész. Mi francia tengerparti nudista nyaralóba töltünk 1 hónapot (direkt családbarát) A feleségem a lányom meg én. Itt tényleg csak családos emberek vannak max 50 körüli a legidősebb. És nem messze van egy korhatáros strandrész is itt 18- 25 ig lehet de ez már nem maga a nudizmusról szól hanem itt a tengerparton egy törölközőn szeretkeznek a tinik...
2014. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!