Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz nélküle, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz nélküle, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit úgy érzem, hogy nagyon-nagyon szeretek, de nem lehetünk együtt egyéb okok miatt.

Nagyon nehéz kibírni ezt már.


Meddig tart még ez a szívfájdalom?



2013. ápr. 8. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem lehettek együtt?
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakran látod?
2013. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egyéb ok az, hogy vmelyikőtök vagy csak ő párkapcsolatban él?
2013. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég gyakran ahhoz, hogy felszakadjanak a sebek...

Hát hogy mi miatt?

Mindkettőnk oldaláról a család...

2013. ápr. 8. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tehetitek meg anyagi okok miatt, hogy össze költözzetek, ám valamiféle hasonló megoldást kéne találni, hogy zavartalanul együtt lehessetek. Ha csak pár órára is. Nem tudtok valami ismerőst, akinek kiadó lakása van, ha még nem is veszitek ki, mondjuk pár órára, vagy hétvégére mégis ki tudnátok?
2013. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bárcsak megoldhatóak lennének az ilyen kis találkák.

De a munkánkból kifolyólag ezt nem tudjuk megtenni, különben lebukás lenne a vége.

Nagyon, szívszaggatóan fáj, de el kell őt felejtenem.

Ő családos, gyerekei is vannak, nekem csak élettársam.

2013. ápr. 8. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint se ő se te nem szeretitek eléggé a párotokat, de TE főleg nem. Benne vagy egy olyan kapcsolatban ami félig hazugságokon alapul főleg hazug érzelmeken. eleve nem kéne neked most a jelenlegi pároddal lenni mert ez csak amolyan megszokás meg jó barát vagy meg egyéb ilyen dolgok.

Neki gyereke van ezért eléggé necces lenne a válás.

Szóval mind a ketten elb@sztátok, ezaz igazság. De ez már késő bánat.

2013. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kellene akadályozni, hogy sokat lásd. Így nem fogod elfelejteni. Akkor az élettársad se szereted igazán? Akkor tudnád elfelejteni, ha találkoznál valakivel, aki nagyon erősen hat rád érzelmileg és levesz a lábadról.
2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már nem a régi a kapcsolatom az élettársammal.

Amikor Őt megismertem, már akkor sem volt minden rendben.

Ő teljesen levett a lábamról.

De mindketten tudjuk, hogy nem szép dolog ez, és hiába elepedek érte, de semmi nem történt köztünk.

Nem csókoltuk meg egymást, csak puszi volt, mivel én tartom magam ahhoz, hogy soha-de soha nem csalok meg senkit.

Így el kell őt felejtenem.

2013. ápr. 8. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltam már pont ilyen helyzetben. Felejtsd el! Nem fog elválni soha.

Szerintem kezdj új életet minél előbb: új munkahely, nem működő élettársi kapcsolatod lezárása, és a házas pasit meg felejtsd el! Nekem bevált! Csak elpazarlod az életed és az élettársadét is. Keresd meg a párod a világban akivel boldogok vagytok, és hosszú távra tervezitek egymással. Hidd el csak ennek van értelme! Amit most csinálsz annak nincs. Én közel 5 évet pazaroltam az életemből el, mert házas pasiba voltam szerelmes. Minél tovább húzod ezt annál tovább fogsz szenvedni.

Én azóta már boldog vagyok. Sok időbe tellett h rájöjjek semmi értelme, csak magamat teszem tönkre, de sajnos az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Nem tudjuk csakúgy "elmulasztani" őket, hogy holnaptól nincs, holnaptól már nem szeretem őt stb...

A kezdet az új munkahely...

2013. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!