Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök egy fiúért, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök egy fiúért, de nem lehet az enyém! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon akarom! Már egy jó ideje így van,de nem megy ki a fejemből. Sosem vágytam még ennyire senkire!

20/L



2013. ápr. 8. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem lehet?
2013. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne a tied?
2013. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert ő nem érzi azt irántam,amit én iránta.
2013. ápr. 8. 22:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a szerelemben néha olyan zavaros két ember egymásra találása, mint vasorrú bába helyzete a mágnesviharban.


F25

2013. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem érzi azt?
2013. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amúgy per pill én is megőrülök egy csajért, és szerintem ő is értem, de még sose kérdeztem. ő szintén 20 éves :D
2013. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy ő nem azt érzi?
2013. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ismerem már egy jó ideje és tudom,hogy nem érez irántam semmit. Azt is tudom,hogy kik tetszenek neki a közös ismerőseink közül. Jól ismerem az ízlését,hogy milyen lányok jönnek be neki. Mindent tudok róla
2013. ápr. 8. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan megmondta,hogy nem érez irántad semmit,akkor ezután a szekér után ne szaladj többé!Van ezer másik még.A vágyaknak meg lehet parancsolni,csak igen nagy akaraterő és tartás szükséges hozzá.Ha a másik úgy érzi,más az útja,engedd menni.
2013. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek,hogy ne akarjam ennyire. Benne minden megvan. Mindig is ilyen fúra vágytam
2013. ápr. 8. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!