Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác nagyon szemtelen veletek, vagy nagyon rámenősen nyomul, akkor pofont adtok, vagy csak keményen rászóltok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én töröltem már képen pasit, mikor a szép szóból nem értett. Akkor meg aztán bámult, mint borjú az új kapura.
2013. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tockost kaptál bogaram?:D
2013. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen srácot, aki részegen gusztustalan, amit művel...férfi szemmel is. Józanon nincs vele baj, de részegen annyira tapadós. Az a fajta, aki belehajol az intim szférádba, fogdos és minden fél percben le akar kapni, pedig látszik, hogy a lány folyamatosan elhúzza a fejét meg eltolja magától, de őt ez nem érdekli, és századjára is megpróbálja. Na neki járna a pofon szerintem :D
2013. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!