Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára hogy vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy nálam sokkal idősebb pasi aki a kora és az életvitele miatt pasijelöltként nem jöhet szóba de nagyon vonzódom hozzá és szerimtem ez kölcsönös..hogyan csábítsam el pár éjszakára?
2013. ápr. 9. 17:20
 1/3 The Other ***** válasza:
100%
Felveszed a legr*bancosabb ruhádat/fehérneműd/semmit, elé állsz, majd ezt mondod: "Használj ki, te állat!". Szerintem venni fogja a lapot.
2013. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van :)
2013. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Polipop ***** válasza:

Szerintem még sok-sok emberhez vonzódhatsz, de egy ilyen hibát még sokáig nem fogsz elfelejteni.

Próbálj ellenállni az ösztönnek, te is tudod, hogy baromi nagy hülyeségre készülsz, és hogy nem jöhet szóba az ipse!

Keress valaki olyat, akivel érdemes szóba állnod.

2013. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!