Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most tényleg ennyire ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tényleg ennyire ciki lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok. Egyik oszttársammal beszélgettem ( lány ) és mesélte hogy van egy bnője aki még nem csókolózott(velünk egy idős) de úgy mondta mintha meg lenne rajta döbbenve v. ciki lenne.. nem mondtam rá semmit mert még én sem.. sőt nekem még szájra puszim sem volt..:/ pedig nem mondanak csúnya lánynak, önbizalmam nem nagyon van (mikor hogy) de többen is hajtottak rám, de nekem nem jöttek be..

ez az én koromban tényleg gáz most? mert eddig nem éreztem annak.. csak olyan fura h mondjuk egy 13 éves csajnak van pasija.. nekem csak az a bajom h olyannal sose tudok összejönni aki nekem tetszene de nem ilyen nagymenő srácokról van szó..

17l


2013. ápr. 9. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem ciki. És igen, ma ez a második ilyen kérdés. 17/f
2013. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ezt te érzed, hogy mikor jön el az ideje. Amire nem állsz készen lelkileg, nem szabad siettetni.
2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem ciki! 16/L vagyok, de nekem sem volt még csak szájra puszim sem! Szerintem inkább valóban az a gáz, hogy 13 éves kislányoknak van pasijuk...
2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ne is foglalkozz azzal, hogy más mit mond. A 13 éves csajokat pedig inkább hagyjuk...
2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezr most nem gonoszságból mondom de nekem már oviban volt szájrapuszi (mert a csoporttársaink tök undorítónak tartották mi meg nem és nem hitték el hogy meg merjük csinálni. De mondjuk én azért eléggé bevállalóstípus vagyok,(már osztálytársam papucsát is megnyaltam mikor ücegeztünk :D ) tehát ne belőlem induljatok ki. De amúgy én így pl osztályban bárkit (az ő beleegyezésével) megölelnék és némelyiket le is smárolnám (de igazából nem tetszenek vagy ilyesmi) szóval tényleg ne én legyek a kiindulópont! 13/L
2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat ! :) persze hülyülés oké, de azért szerintem az egy komoly dolog és az elsőt olyan fiúnak tartogatnám aki tetszik vmennyire v nagyon bírom értitek.. így elhülyülni meg nem akarom..:D a másik h akihez kicsit sem vonzódom minek? csak attól félek h ellehet rontani v nemtom és gáz lesz..
2013. ápr. 9. 18:42
 7/7 A kérdező kommentje:
aki privit írt annak üzenem h nem válaszolok.:D
2013. ápr. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!