Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú-férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú-férfi, aki még csak meg sem érintett soha egy nőt sem?

Figyelt kérdés
És fordítva is érvényes természetesen, hozzá sem nyúlt még nő, se ölelés, se puszi, se érintés (szülőt és rokonokat leszámítva). Mit gondoltok, mi az oka?

2013. ápr. 9. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Van. Mindenki visszautasított eddig. Már beletörődtem, hogy forever alone vagyok. 20/F
2013. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jelen.F/25
2013. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Olyan lány vagy aki tanítana ilyen fiúkat? Akkor vállalom.

Vagy csak erre vered a farkad? Akkor takarodj!

2013. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3: Ilyen férfi vagyok én is. Gond, hogy érdekel, vagy mi a fene?
2013. ápr. 9. 19:29
 5/22 anonim ***** válasza:

Szar ügy srácok.:D

Ne bánkódjatok,egyszer mindennek eljön az ideje.

2013. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nemfogodmegtudni: Azért elég valószínűtlen, ha 22 évig teljes sikertelenség volt, majd pont ezután fog sikerülni.
2013. ápr. 9. 19:32
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Neked jobb kérdező,én mindjárt 26 vagyok.Te még csak 22 :D.Soha nem fogok kelleni senkinek :(.Az a baj,hogy meg se akar ismerni egyikük se.Ez cumi.Se a belsővel se a külsővel nem tudok így csajt fogni.
2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
már bocsi fiúk,de ilyen hozzáállásal soha nem is fogtok találni senkit,valaki úgy is belétek szeret,de ha itt siránkoztok gyanús,h nem....
2013. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Tegyük fel,élsz 60 éves korodig. Akkor most ezt mondod az életed egyharmadánál? Így feladod? Tegyél érte! Küzdj,változz és változtass,ha most,így nem jön össze. Semmi se lehetetlen,csak eléggé kéne akarni. Reménytelennek éreztem én is a helyzetem,28 voltam. Teljesen megváltoztam,nekiálltam intenzíven edzeni,igényesebb lettem öltözködésben,megjelenésben,viselkedésre,önbizalomra,minden téren próbáltam magamat fejleszteni,mert úgy éreztem,hogy ez az utolsó dolog,amit megéri végigcsinálni,ha magamért,hát magamért,nem tudom,mekkora utat tettem végül meg,lehet,hogy csak nekem tűnt soknak. De meglett az eredménye. Végre van egy menyasszonyom,akivel boldog vagyok,és ezért minden megérte,sőt,még ezerszer ennyit is megtettem volna. Uraim,kevés az olyan dolog,amiért nem kell megküzdeni,és az is kevés,amit nem lehet elérni,ez pedig nem tartozik ezek közé a dolgok közé!!

34f

2013. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz senkim. Még én se pusziltam meg egy csajt se még egy ölelés sem volt. Lehet hogy plasztikai műtét segítene. Én pl.: chataltam egy lánnyal másfél napig addig, elkérte a képemet, szó szerint lekoptatott, nem vagyok az esete. Ja és azok akik azt állítják hogy a plasztikai műtét nem segít, az hazudik mert szép vagy átlagos. Nekem még barátaim se voltak.
2013. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!