Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú-férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú-férfi, aki még csak meg sem érintett soha egy nőt sem?

Figyelt kérdés
És fordítva is érvényes természetesen, hozzá sem nyúlt még nő, se ölelés, se puszi, se érintés (szülőt és rokonokat leszámítva). Mit gondoltok, mi az oka?

2013. ápr. 9. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyszer fent,egyszer lent.Kamasz koromban futottak utánam a lányok,aztán pangás volt.Mostanában se szaladnak utánam,de azért akad egy-két jelölt.

Mozduljatok ki rendszeresen és előbb vagy utóbb belebotlotok egy lányba!

Amúgy én is 22 vagyok.Szóval a kor kifogás nem jött be.:D

2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ha nem így nézek ki akkor van még esélyetek a csajoknál :

[link]

2013. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok!Nem kellettem senkinek:( (38/f)
2013. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
na ezt már nem hiszem el....ezek után mondja bárki is a nőkre,h nyafagósak....
2013. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
12: Van rondább, hidd el. Én. Hiába vagyok igényes, ha alapból okádékul nézek ki.
2013. ápr. 9. 19:54
 16/22 anonim ***** válasza:
12-es nem így nézek ki XD.En elkezdtem fogyózni.4 Hónap alatt lementem 118 kg-ról 91-re.Lehet ettől nem lesz csajom,de égésegesebb ha nem vagyok olyan dagi.
2013. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Gratula a fogyáshoz :)

Volt egy osztálytársam aki így nézett ki mint a képen a srác na jó talán rosszabul,de még is lett barátnője.(nagyon nem volt gazdag)

2013. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

20 évesen nekem sincs és nem is volt senkim.Bár legalább fiatalabb koromban jobban bejöttem a csajoknak.1-ik meg is mutatta 5.-ben a nemi szervét :D Engedély nélkül puszilgattam csajokat...(bár nem ellenkeztek)

Most pedig....folyton megkapom h csontos vagyok.Már a 3-ik csaj mondja nekem h szerinte ő el tudna engem verni mert vékony vagyok :O XD.Ezek után be se merek próbálkozni.Hízni meg nem tudok.Már így is annyit eszek mint 1 disznó.Szó szerint egész nap eszek.És hát persze a pofaszerkezetem se vmi csábító,tehát...Semmi esély.

2013. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Koszi:)

"Volt egy osztálytársam aki így nézett ki mint a képen a srác na jó talán rosszabul"-Valami varázsló volt? XD

2013. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Pénz se segít. Nő ha rondákhoz megy feleségül-> 100% a pénze kell és nem a ronda férfi (Teljesen mindegy hogy tele van sok szép belsővel).

Nő gondolkodása: szép férfi: mindegy milyen vagyona van.

ronda férfi: hozzámegy a pénzéért,

majd megkopasztja, és

otthagyja.

2013. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!